Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 16 серпня 2011 р.

Водонепроникні книги з’являться в продажу вже через рік.

Незабаром любителі почитати книгу у ванній кімнаті зможуть позбутися  головної проблеми – намоклих сторінок. Як повідомляють видавці, уже наступного року в продажу з’являться спеціальні водонепроникні книги – правда, поки захищені видання будуть доступні лише англійською мовою.

Перша водонепроникна книга в м’якій обкладинці з’явиться на полицях магазинів уже влітку 2012 року. Спеціальний прозорий віск, яким будуть покриті сторінки, перешкоджатиме розтіканню чорнила і розриву сторінок  через намокання. Як відзначає британське видання Daily Mail, зараз цю технологію активно застосовують банки Австралії, щоб продовжити термін служби грошових банкнот і знизити ризик підробки. У книжковій індустрії ж поки похвалитися повною водонепроникністю можуть лише видання для дітей та дайверів.
Перша вологозахисна книга, яка буде доступна широкому колу читачів, називатиметься «The Greater Bad» авторства Алана Кірка. Очікується, що вона надійде в продаж вже у травні наступного року. «Я дуже щасливий, що саме моя книга була обрана  першопрохідцем у нову еру публіцистики», – прокоментував автор.
Книга «The Greater Bad», яку можна буде придбати в інтернет-магазині «Amazon», буде доступна за ціною близько 9 доларів.
 Джерело інформації - Друг Читача

Немає коментарів:

Опублікувати коментар