Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 23 серпня 2011 р.

Epson L800 - перший фотопринтер Epson без картриджів з сенсаційно низькою собівартістю друку!

Компанія Epson представляє нову інноваційну лінійку пристроїв Фабрика друку Epson з рекордно низькою вартістю друку для бізнесу. Epson L800 - унікальний шестикольоровий фотопринтер з вбудованими великими ємностями для чорнила. Він був спеціально розроблений для економічного друку фотографій до формату А4, а також для друку на СD / DVD дисках у фотосалонах, фотолабораторіях, офісах рекламних агенцій.

Вперше від Epson - фотопринтер без картриджів!

Лінійка пристроїв Фабрика друку Epson - це оригінальна розробка компанії Epson. Всі пристрої представляють собою унікальне поєднання неймовірно надійної п'єзоелектричної технології друку Epson Micro Piezo і нової друкуючої конструкції з вбудованими ємностями для чорнила. Дана система подачі чорнила була розроблена для зручності використання пристрою в сфері фотодруку для бізнесу.


Вперше від виробника - рекордно низька собівартість друку!

Компактний фотопринтер Epson L800 дозволяє друкувати фотографії високої якості з рекордно низькою собівартістю.


Висока якість друку

Більше 10 років компанії Epson належить лідерство серед виробників фотопринтерів. Фотопринтер Epson L800 також гарантує традиційно високу якість фотодруку Epson завдяки унікальній технології друку Epson Micro Piezo, точному контролю тиску в ємностях з чорнилом, а також унікальним чорнилам Epson, спеціально розробленим і оптимізованим під систему друку Epson L800.


Надійність і зручність роботи

Особливість всіх пристроїв Фабрики друку Epson - це друк без картриджів. Вперше компанія Epson представила фотопринтер, конструкція якого передбачає вбудовані ємності для чорнила. Оригінальні чорнило Epson заправляються у вбудовані ємності з контейнерів по 70 мл. Оригінальний дизайн контейнерів робить процедуру поповнення чорнила простою навіть для недосвідченого користувача. Крім того, спеціальна система блокування чорнила в ємностях гарантує безпечне перевезення пристрої, виключаючи можливість протікання чорнил.


Гарантія від Epson

Компанія Epson надає гарантію на пристрій лінійки Фабрика друку Epson L800 - 6 місяців або 3000 відбитків.


Компактні розміри

Компактні розміри, продуманий і стильний дизайн дозволяють легко розмістити фотопринтер Epson L800 в будь-якому, навіть обмеженому, робочому просторі.


Джерело інформації - Печатник.Com

2 коментарі:

  1. Мені не сподобався цей пристрій, проблеми були вже на 3ій день використання, а через тиждень я просто вийняла із коробки Т50 із снпч, який ми замінили на Л800, заправила його та й усе.
    Л800 тепер стоїть без роботи, поки не знайдуться спеціалісти, що допоможуть розібратися із кольорами. Усі відбитки жовті(((а пізніше й зявилися смуги((

    ВідповістиВидалити
  2. На пятому місяці не інтенсивного друку вийшла з ладу друкарська головка. Встиг поміняти по гарантії.

    ВідповістиВидалити