Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

понеділок, 31 жовтня 2011 р.

Книги видавництва «Грані-Т» ввійшли до сотні найкращих товарів України

Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості оголосив переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Серед найкращих і найякісніших – уже другий рік поспіль книги видавництва «Грані-Т».
Традиційно визначення найкращих зразків української продукції – товарів, робіт і послуг – відбувалося на реґіональному і загальнодержавному рівнях. З цією метою створюються спеціальні експертні групи, до складу яких входять представники Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості, а також представники незалежних громадських організацій.

Обираючи найкращих, експерти уважно вивчають надані претендентами матеріали й неодмінно відвідують кожне підприємство, щоб на власні очі пересвідчитися не лише в тому, як виготовляються товари та надаються послуги, а й у якій атмосфері вони створюються. З-поміж критеріїв, які застосовуються для оцінювання товарів, директор Інституту управління якістю Олександр МАЧУЛЬСЬКИЙ виокремив конкурентоспроможність, інноваційність, участь у виставках, відсутність заборгованостей, наявність інтеґрованих систем. Обов’язковою також є довідка Головного управління з питань захисту споживачів про те, що на продукцію цього підприємства не надходили скарги від громадян.
За цими критеріями конкурсна комісія оцінювала й роботу видавництва «Грані-Т». «Кому пощастило побувати у нашій переговорній кімнаті в офісі, той уже ніколи не забуде тієї кількості нагород, що висять там на стінах і стоять на столах, тому не дивно, що видавництво «Грані-Т» вразило експертів», – каже головний редактор Олена МОВЧАН.
Книги «Граней-Т» вдруге стали найкращим товаром України. Торік видавництво перемогло в номінації «Кращі товари для населення», цьогоріч – у номінації «Соціально-просвітницькі послуги, пов’язані з дітьми».
«Мета нашої участі в цьому конкурсі – не здобути черговий диплом, – пояснює Олена МОВЧАН. – Нам ішлося про виведення української книги за межі суто книжкових конкурсів, де оцінюються чи то текст, чи ілюстрації, чи навіть книга в цілому. Ми вивели книгу на рівень актуальної сучасної якісної пропозиції для населення, – адже переконані, що годувати й берегти потрібно не лише тіло, а й душу».
«Грані-Т» виступили також партнером конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» й визначили десятьох найкращих, на погляд видавництва, юних художників. Вони отримають у подарунок комплекти цікавих і корисних книг.
9 листопада в Українському домі відкриється виставка товарів цьогорічних переможців, лавреатів і фіналістів конкурсу. Серед них буде і впізнаваний товар видавництва «Грані-Т» – книги для дітей та батьків. Цього ж дня відбудеться урочисте нагородження найкращих товаровиробників України.

Джерело інформації - Видавництво «Грані-Т»

Немає коментарів:

Опублікувати коментар