Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 5 квітня 2012 р.

Українські дизайнери проведуть показ моди для книг

В рамках проекту KyivPublishFashionDay, який відбудеться 27 квітня в Києві, дизайнери високої моди презентують ексклюзивні обкладинки для своїх улюблених книг.
 В проекті візьмуть участь, зокрема, такі дизайнери, як Смолін, бренд Вронська-Соболєва, Лариса Лобанова та інші.

У прес-релізі організаторів проекту зазначається, що метою проекту є змінити сам підхід до оформлення книг, наповнити видання не тільки якісним текстом, але і модними віяннями.

Художники з проекту «Переробки» на KyivPublishFashionDay презентують власні творіння з вторсировини, підтримуючи сучасний екостиль в мистецтві і моді. Дизайнер Ірина Заринська на прикладі своїх арт-буків покаже, як може змінитися сама природа одягу, коли плащ, сорочка або плаття одночасно стають книгою, яку можна читати.

Букфешн також підтримали українські художники Ірина Жічук і Наталія Деревянко, проект «Папінарубашка», співачка і телеведуча Анжеліка Рудницька.

Всі роботи будуть виставлятися в Інституті журналістики 27-28 квітня. Замість стендів обкладинки триматимуть манекени. А ввечері, 27 квітня, вже реальні моделі проведуть показ «книжкової моди», де головним акцентом стане книга.


Фокус 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар