Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

понеділок, 9 квітня 2012 р.

Landa анонсувала нанотехнологію цифрового друку

Корпорація Landa анонсувала нову технологію цифрового друку - нанографію (nanography). Уже на виставці Drupa компанія обіцяє показати лінійку нанографічних цифрових і рулонних ЦПМ для комерційного, пакувального та видавничого ринків.
Очолювана «батьком комерційного цифрового друку» Бенні Ланда, який у 1993 р. запропонував легендарну ЦПМ Indigo, компанія розраховує на другу цифрову революцію в поліграфії. Розробники обіцяють нанографічні друкарські машини, що комбінують гнучкість «цифри» зі швидкістю офсету при виключній привабливості вартості сторінки. «Landa Nanographic Printing - результат 10-річних досліджень у сфері нанотехнологій. Розробка стала справжнім проривом, який забезпечить нашим друкарським машинам винятковий результат ».

В основі технології - водне чорнило Landa NanoInk, що складається з пігментних часток величиною в десяті частки нанометра (для порівняння: товщина людської волосини - 100 000 нанометрів). За рахунок вкрай ефективного поглинання світла вони покликані демонструвати недосяжну раніше якість друку. Серед переваг технології також відзначені надчіткі і однорідні крапки плюс найбільш широке охоплення серед усіх друкованих технологій поряд з винятковою стійкістю відбитків до подряпин та стирання. Ще одна цікава особливість - заявлена ​​сумісність з будь-якими готовими матеріалами без попередньої обробки та нанесення спеціального покриття: від крейдованого і некрейдованого паперу до макулатурного картону, від газетних сортів до пакувальних плівок без подальшої сушки. Товщина надрукованого новим чорнилом зображення становить всього 500 нм, що вдвічі тонше офсетного барвистого покриття. Тому, упевнені розробники, вартість отриманої за новою технологією сторінки буде найнижчою в цифровому сегменті.Формування струменевих зображень відбувається на виключно високих швидкостях. Всі ЦПМ на базі технології Landa Nanographic Printing відрізняє компактність в порівнянні з іншим цифровим обладнанням за підтримки розділової здатності 600 або 1200 dpi і барвистості до 8 кольорів.За словами Бенні Ланда, на Drupa компанія представить листові перфектори формату B3, B2 і B1 для комерційного і пакувального сегменту продуктивністю до 11 000 аркушів / Год, а також рулонні машини для видавничого сегменту і гнучкої упаковки з шириною друку від 52 до 104 см і швидкістю до 200 м / хв. «Вперше комерційним друкарням більше не потрібно обирати між гнучкістю і економічністю коротких цифрових тиражів і низькою собівартістю офсету при його високої продуктивності», - підкреслив він.Лінійка нанографічних ЦПМ включає шість моделей, орієнтованих на випуск акцидентної продукції, книг, журналів, прямих розсилок, картонної і гнучкої упаковки. Кожну з п'яти щоденних презентацій на стенді буде вести особисто Бенні Ланда. Вони будуть проходити в залі на 300 місць, розташованому в центрі стенду площею 1400 м2 - найбільшого в історії Drupa і належить компанії, яка вперше бере участь у цій виставці.

Графічні машини 

Немає коментарів:

Дописати коментар