Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 15 травня 2012 р.

Видавці знайшли «другу Джоан Роулінг»

Британське видавництво «Блумсбері» почало масову рекламну кампанію з просування на книжковий ринок романів 20-річної студентки Оксфордського університету Саманти Шеннон.
Преса вже назвала юну письменницю «другою Джоан Роулінг». Дебютний роман Шеннон «Час кісток» – перший в серії з семи частин – вийде в 2013 році. Видавництво сподівається повторити свій грандіозний комерційний успіх з книгами про Гаррі Поттера.

Схоже, що колись невелике елітарне видавництво, назване на честь “високочолої” англійської художньої групи 20-х років “Блумсбері”, куди входила, зокрема, Вірджинія Вулф, намагається перекваліфікуватися на “фабрику літературних зірок”. Мабуть, його надихнув грандіозний комерційний успіх із серією романів про Гаррі Поттера, які перетворили їхню авторку на найбільш високооплачувану письменницю у світі, чий статок оцінюється в мільярд доларів.
Судячи з широкомовної рекламної кампанії видавництва, Саманту Шеннон може спіткати літературна доля Джоан Роулінг. У всякому разі, видавці всіляко прагнуть зіставити дебютний роман оксфордської студентки з книгами Роулінг про юного чарівника. Жанр її першого роману являє собою суміш фентезі та кримінального чтива, його дія відбувається в 2059 у вигаданій тоталітарній країні; головна героїня “Часу кісток” 19-річна Пейдж Махоні, переживає безліч різноманітних фантастичних пригод.
Сім задуманих Самантою Шеннон романів відповідають числу книг про Гаррі Поттера. Відомо, що юна письменниця вже отримала від видавництва аванс на шестизначну суму. Передбачувана “друга Джоан Роулінг” народилася в родині лондонського поліцейського і почала писати в 15 років. Зараз вона вивчає англійську мову та літературу в Оксфорді і закінчить університет до виходу свого першого роману.

Друг читача

Немає коментарів:

Опублікувати коментар