Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 17 травня 2012 р.

Xerox 770 - стабільна швидкість і відтворення кольорів

Невеликі і середні друкарні, вузи та корпоративні відділи друку традиційно потребують цифрових машинах, які забезпечують якісну обробку будь-яких замовлень на друк. Для цих завдань компанія Xerox випустила нову машину Xerox 770.
 Повнокольорова машина ефективно вирішує завдання, що стоять перед компаніями, від виробництва листівок і персоналізованих листівок до створення художніх альбомів і методичних посібників.

 Новинку відрізняють стабільна швидкість друку на матеріалах будь-якої щільності і вбудована система контролю точності передачі кольору з можливістю автоматичного калібрування машини і побудови вихідного колірного профілю.Новинка Xerox здійснює односторонній і дуплексний друк на матеріалах щільністю від 64 до 300 г/м2 зі швидкістю 70 стор. / Хв.
Завдяки роздільній здатності друку 2400х2400 dpi і професійним технологіям контролю кольоровідтворення, Xerox 770 гарантує виняткову якість таких продуктів як кольорові календарі, журнали, фотоальбоми. В рішенні, що підійде організаціям з невеликими і середніми обсягами друку, реалізована автоматична система контролю кольоровідтворення (Automated Color Quality Suite, ACQS), яка застосовується в найсучасніших машин Xerox промислового класу, таких як Xerox DocuColor 8080. Ця технологія автоматизує процеси калібрування друкарської машини і створення користувацьких колірних профілів, що дозволяє досягати високої точності кольоровідтворення. Якщо машини з ручним спектрофотометром вимагають тривалої і трудомісткої настройки і ручного калібрування, то обладнана ACQS Xerox 770 виконує всі необхідні операції «натисненням однієї кнопки». Більш того, користувач може взяти отриманий вихідний профіль і використати його у програмах дизайну, верстки або управління кольором.


DTBlog 

Немає коментарів:

Дописати коментар