Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

понеділок, 20 серпня 2012 р.

Новий 350-грамовий папір від International Paper

Новітнє доповнення до лінійки виробника паперу International Paper розроблено для застосування в таких виробах, що вимагають міцності, як візитні картки, листівки, меню і папки.

Папір щільністю 350 г/м2 з сертифікатом походження деревини FSC формує частину лінійки Pro-Design паперу компанії для цифрового застосування і виробляється на фабриці Сайа (Франція).

Згідно із заявою виробника, папір супроводжується надійними екологічними рекомендації від європейського сертифікаційного маркування Ecolabel, в той час як фабрика International Paper в Сайа зменшила з 1990 року викид парникових газів на 78%

.Регіональний керівник International Paper по Великобританії Майк Робертсон (Mike Robertson) сказав: «Ми раді можливості додати 350-й грамаж до нашої кольорової" лазерної "лінійки вищого гатунку і допомогти знайти відповідь на потреби наших клієнтів в папері такої щільності. Ми також звертаємо увагу наших клієнтів, що вимагають сертифікації FSC, на завершення 2012 року, коли вся лінійка отримає такий сертифікат ».

У травні в своєму звіті про збереження навколишнього середовища International Paper поставила для себе низку цілей, які компанія повинна досягти до 2020 року. За наступні вісім років компанія орієнтована на поліпшення енергетичної ефективності, 20-відсоткове зменшення глобального викиду парникових газів, пов'язаного з виробничими процесами, і глобальне збільшення на 15% сертифікації волокна від сторонніх компаній.

На додаток до цих цілей, паперовий гігант поставив багато інших цілей, які звертають увагу на такі питання, як сертифікація деревного волокна, благодійність, безпеку та використання водних ресурсів.


printweek.ru 

Немає коментарів:

Дописати коментар