Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 2 серпня 2012 р.

Новий Умберто Еко виходить українською

Незабаром у харківському видавництві «Фоліо» побачить світ українське видання роману Умберто Еко – «Таємниче полум’я цариці Лоани».
Цей твір італійський письменник і медієвіст написав 2004 року. Раніше фрагменти роману друкував журнал «Всесвіт».
Сюжет і оповідь книги не менш захоплюючі, ніж у інших романах Еко.

«Людей нагородили пам’яттю як тимчасовим напівзасобом, затичкою, бо для них час спливає дуже стрімко і що минуло – те минуло без вороття. А я мав привілею смакувати все з самого початку…», – так каже про себе Джамбатиста Бодоні на прізвисько Ямбо, шістдесятирічний букініст з Мілана. Він утрачає пам’ять після інсульту, не може згадати свою сім’ю, минуле і навіть власне ім’я, та при цьому пам’ятає все, що колись читав. Щоб знайти втрачене минуле, Ямбо їде до маєтку, де проминуло його дитинство. Він шукає себе самого серед старих газет та книг, дитячих журналів та коміксів, та йому не вдається повернути спогади. Ямбо вже готовий припинити пошуки, та тут він знаходить… Але не будемо розкривати всіх таємниць, читач має розкрити їх сам, дійти до кінця, як, урешті-решт, дійшов до кінця Ямбо…
Умберто Еко – один з найпопулярніших письменників сучасної літератури, він – гуру для тих, хто вважає, що література має не розважати читача, а змушувати його замислюватися. У видавництві «Фоліо» виходили його всесвітньо відомі бестселери «Ім’я рози» та «Бавдоліно».

Gazeta.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар