Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

субота, 4 серпня 2012 р.

EFI випустила сучасну станцію для самостійного копіювання і друку

Американська корпорація EFI випустила першу в світі станцію, що працює за принципом самообслуговування, яка дозволяє копіювати та друкувати як з мобільних телефонів, планшетних комп'ютерів і USB-накопичувачів, так і з хмарних акаунтів в Google Drive, Dropbox, Box, і EFI PrintMe.
M500 під'єднується до друкувального пристрою. Одна з відмінних особливостей станції полягає в тому, що вона приймає кредитні, грошові і студентські карти, що дозволило відмовитися від використання механізму, що приймає монети. Цільова аудиторія для M500 - студенти американських коледжів та університетів. Але крім цього М500 можна використовувати, наприклад, в готелях і рітейлі. "Студенти сьогодні більш мобільні, більшою мірою оперують цифровими даними і зберігають більше документів в" хмарі ", - говорить Джон Хенце (John Хенце), віце-президент по маркетингу продуктів EFI Fiery -. Антикварні копіри, що працюють з монетами, більше не відповідають їх потребам в плані друку, і створюють головний біль для персоналу університетів в плані поводження з готівкою ».
За останній рік, кількість американських студентів , що використовують планшетні комп'ютери, потроїлася. Опитування показують, що 36% респондентів в коледжах планують обзавестися «таблеткою» в найближчі півроку. У той же час, в американських ВУЗах досі зберігається потреба у великій кількості друкованих матеріалів. В даний час вона задовольняється приблизно чотирма тисячами станцій самообслуговування, що працюють з монетами. В день на них совершется більше 100 000 транзакцій. M500 покликана доповнити, а з часом і замінити їх.
M500 відповідає всім вимогам, прийнятим в США для захисту даних користувача. В офіційному Прелль-релізі наголошується, що M500 вже доступна до замовлення у дилерів EFI, але це, ймовірно, стосується тільки американського ринку.


PrintDaily 

Немає коментарів:

Дописати коментар