Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

пʼятниця, 10 серпня 2012 р.

Stora Enso випустила новий лайнер для упаковки і вивісок в місцях продажів

Підрозділ Speciality Papers компанії Stora Enso випустив новий лайнер MediaLiner з яскравою білою поверхнею, призначений для використання в процесі виготовлення гофроупаковки, вивісок та інших ламінатів, що використовуються для оформлення місць продажу.

У компанії пояснюють, що сьогодні люди часто приймають рішення про покупку спонтанно при погляді на привабливі POS-матеріли. Саме з цієї причини традиційні коричневі гофрокоробки замінюються на багатофункціональну притягуючу упаковку,що стимулює продаж. Для надання їй необхідних властивостей використовуються сучасні матеріали, високоякісний друк, а також додаткові візуальні і тактильні ефекти на поверхні упаковки. MediaLiner був спеціально розроблений для задоволення цих вимог.

Новинка випускається на комбінаті Uetersen, розташованому в Німеччині. Лайнер має яскраву білу поверхню з подвійним покриттям, що забезпечує досягнення високої якості друку.

MediaLiner підходить для офсетного і флексодруку. Можлива як попередня, так і прямий друк. Лайнер доступний в щільностях 120, 135, 160, 190 і 220 г/м2.


PrintDaily 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар