Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 9 серпня 2012 р.

Технології на службі екології: Xerox запустив нові папери для кольорового друку Xerox Colour Impressions

Компанія Xerox оголосила про запуск нової лінійки паперів формату SRA3 з покриттям для повноколірного лазерного друку Xerox Colour Impressions Silk / Gloss, яка замінить серію Fuji-Xerox. Створені відповідно до світових екологічних стандартів - без шкоди для навколишнього середовища, - нові папери Xerox забезпечують виняткову якість друкованих продуктів, виконаних не тільки на лазерному, а й на струменевому і офсетному обладнанні. При цьому вартість новинок дозволяє скоротити витрати на виробництво якісної продукції.
 Xerox Colour Impressions Silk / Gloss - нова лінійка бюджетних паперів, вироблених з максимальною безпекою для навколишнього середовища. Вона доповнює і розширює асортимент матеріалів Xerox для кольорового лазерного друку, представлений серією паперів Colotech + (Colotech + суперкаландрірованная, Colotech Gloss / Silk, Colotech supergloss, Colotech natural white) і приходить на зміну Fuji-Xerox Matt / Gloss.

 На упаковці Xerox Colour Impressions Silk / Gloss є 3 екомаркування:
• ECF (Elementary Chlorine Free) свідчить про те, що при відбілюванні паперу замість шкідливого для навколишнього середовища елементарного хлору використовувалися гранично безпечні хлоровмісні з'єднання;
• Ecolabel EU говорить про відповідність продукту екологічним стандартам Євросоюзу, зокрема, про скорочення викиду парникових газів в процесі виробництва, скорочення обсягів витрачання води та електроенергії, а також ефективної утилізації відходів і захисту здоров'я людини;
• FSC ® Certified (Forest Stewardship Council) інформує про те, що для створення паперу використовувалася деревина, сертифікована міжнародною «Лісовою опікунською радою».

 У нову лінійку паперів Xerox Colour Impressions Silk / Gloss входять матеріали щільністю від 120 до 350 г/м2 і білизною 130 CIE з двостороннім матовим (24-26%) і глянсовим (70-79%) покриттям. Розроблені спеціально для використання на лазерному обладнанні, папери гарантують ідеальну якість кольорового лазерного друку за рахунок підвищеної гладкості і жорсткості матеріалу. Широкий спектр застосування Xerox Colour Impressions Silk / Gloss дозволить компаніям створювати високоякісні поліграфічні продукти рекламного і маркетингового характеру, а також художні альбоми, обкладинки, журнали та іміджеві матеріали.

pechatnick.com 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар