Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

середа, 12 вересня 2012 р.

Валерій Шевчук буде спеціальним гостем Форуму видавців

Під час Форуму видавців у рамках програми Львівського міжнародного літературного фестивалю відбудеться творча зустріч з класиком української літератури, письменником Валерієм Шевчуком. Зустріч заплановано на 15 вересня о 14:00 у Першому українському театрі для дітей та юнацтва. Сьомий Львівський міжнародний літературний фестиваль Валерій Шевчук відвідає як спеціальний гість.

Валерій Шевчук презентуватиме книгу "Птахи з невидимого острова". Три повісті — "Птахи з невидимого острова", "Сповідь", "Мор", були написані 1989-го року й об'єднані в єдиний філософський цикл. Усі три повісті написано в жанрі історичної фантастики, де дивовижні пригоди героїв вписані в атмосферу 17 сторіччя.
Нове видання побачить світ у вересні 2012 року у видавництві "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА". Прем'єра книги відбудеться на Форумі видавців.
Валерій Шевчук – український письменник-шістдесятник, майстер психологічної і готичної прози, автор низки літературознавчих та публіцистичних праць, інтерпретатор українського літературного бароко. Валерій Шевчук є автором близько 500 наукових і публіцистичних статей з питань історії літератури, дослідником і перекладачем сучасною українською мовою творів давньоукраїнської літератури. Лауреат Державної премії України ім. Т. Шевченка.

Gazeta.UAНемає коментарів:

Дописати коментар