Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 9 жовтня 2012 р.

Українські видавці візьмуть участь у Франкфуртському книжковому ярмарку

Українська книга буде представлена на 64 Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку, який відбудеться з 10 по 14 жовтня у Франкфурті-на-Майні (Німеччина).
У складі української делегації - представники видавництв «Фоліо», «Картографія», «Либідь», «Освіта України», «Соло», «Особистості». Про це повідомляє Урядовий портал. Також досягнення вітчизняних видавців міжнародній спільноті презентуватимуть генеральний директор Українського науково-дослідного інституту спеціальних видів друку Віталій Воробйов, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, президент «Форуму видавців» Олександра Коваль, працівники ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Загалом українська книжка буде представлена у Франкфурті єдиною національною експозицією, яка розміститься на площі 12 квадратних метрів. Вона складатиметься з книжкових новинок вітчизняних видавництв, а також книг, випущених останніми роками за бюджетною програмою «Українська книга».
Впродовж п’яти днів на українському стенді відбудуться презентації нових книг українських видавництв.
В рамках роботи Франкфуртського міжнародного книжкового ярмарку українська делегація візьме участь у семінарах, круглих столах та ділових зустрічах із закордонними колегами.

Довідково
Франкфуртський міжнародний книжковий ярмарок є одним з найбільших книжкових форумів світу, який проходить щороку в жовтні. На ярмарку представляються книги, журнали, газети, атласи, карти, електронні засоби масової інформації, календарі, комікси та інші друковані та періодичні видання.
До Франкфурту-на-Майні з’їжджаються видавці, виробники і розповсюджувачі видавничої продукції, літературні агенти, письменники, ілюстратори, представники бібліотек з багатьох країн світу для встановлення ділових контактів, продажу або придбання авторських прав на видання різноманітної книжкової продукції, обміну досвідом у веденні видавничого бізнесу тощо.

RegioNews

Немає коментарів:

Опублікувати коментар