Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

неділя, 11 листопада 2012 р.

Папір із залишків продуктів

Італійський концерн Favini, що є найбільшою європейською компанією з переробки і виробництва найрізноманітніших видів паперу, випустив новинку. Це папір, сировиною для якого стали залишки таких органічних матеріалів як кавові зерна, лісові горіхи, мигдаль, оливки, цитрусові, кукурудза, ківі та інші продукти. Ця органічна сировина може замінити більше 15% деревної маси, що традиційно використовується при виготовленні паперу.

Новий папір, призначений в першу чергу для упаковки, отримав назву Crush і є першим папером такого роду. Залежно від того, залишки якої продукції використовуються, папір набуває не тільки природне забарвлення, властиве саме цьому продукту, але і його відмінні риси. Крім того, новинка містить не менше 30% волокон, які використовуються вдруге.

Лінійка Crush завдяки модним на сьогоднішній день природним відтінкам може з успіхом застосовуватися для етикеток і упаковки товарів класу «люкс», а також для виготовлення паперових пакетів, які сьогодні дуже популярні та активно використовуються для покупок.


ukr-print.net 

Немає коментарів:

Дописати коментар