Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 1 листопада 2012 р.

Унікальний графічний роман "Даогопак" вже у продажу!

"Даогопак: Анталійська гастроль" - перший український графічний роман-блокбастер про козаків-характерників Запорізької Січі – могутнього лицарського ордена майстрів бойових мистецтв і магії середньовічної України. Автори: Максим Прасолов, Олексій Чебикін, Олег Колов. Видання книги готувалося протягом 7 років. Обсяг першого тому графічної прози про боротьбу сил Добра і Зла - 60 сторінок, на яких розмістилося більше 400 ілюстрацій.
Три друга-козака – Олесь Скоровода, Тарас Пересічеволя і характерник Мозговий – виконують завдання кошового отамана, відправляючись з розвідувальною місією до Туреччини під виглядом мандрівних артистів. Їх мета – визволити полонених козаків, що працюють в надрах нового султанського палацу в Анталії. Але не сталося, як гадалося, і в справу втрутилися зовсім інші сили та обставини. Несподівана зустріч з японською дівчинкою Арі-Сан, охоронцем сина Султана, змінила долю молодого козака Олеся.

 Цією книгою видавництво Nebeskey / Небесний ключ анонсує 3-томну серію проектів модернізації національного міфу в жанрі повнометражної і короткометражної графічної прози, в основу якої покладені сюжети української історії та міфології. Чекайте 2-ий том «Даогопак: Шляхетна любов» у травні 2013 року, а третій «Даогопак: Таємниця Карпатського мольфара» - вже в кінці наступного року!

 Трохи цікавої інформації стосовно проекту "Даогопак":

 • Відзначений спеціальним призом журі фестивалю «Книжковий Арсенал» за Кращу ілюстровану дитячу книгу. Хоча книга - для всієї родини;
 • Книга про взаємодопомогу, про любов до власної країни, про вміння створювати історію;
 • Графічний роман - книга, яку можна не тільки читати, але й розглядати;
 • Чудовий і найкращий подарунок дітям. Незабаром вийдуть іграшки та фігурки козаків, і навіть настільна гра з'явиться в 2013 році;
 • Книга легко читається;
 • Містить таємницю-ребус, розгадати яку ви зможете лише поринувши в історію про чудотворні пригоди козаків-характерників.
ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗАМОВИТИ КНИГУ "ДАОГОПАК" ВЖЕ ЗАРАЗ, НАТИСНІТЬ ТУТ!

Немає коментарів:

Дописати коментар