Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

неділя, 18 листопада 2012 р.

У Києві презентують ілюстрований “Дитячий кобзар”

В середу, 21 листопада, в Національному музеї Тараса Шевченка буде презентоване перше в Україні ілюстроване художнє видання «Дитячий кобзар» від  «Видавництва Старого Лева». На зустрічі можна буде поспілкуватись із зірковими гостями, почути вірші Тараса Шевченка та насолодитись виступом справжнього кобзаря.

 «Дитячий кобзар» – це не просто збірка найвідоміших віршів Тараса Шевченка, а художнє видання з яскравими ілюстраціями. Картини Марини Михайлошиної підкреслять слова Великого Кобзаря та привернуть увагу як маленьких, так і великих читачів. Тут і українське село з біленими хатами, і козак, що збирається у довгу дорогу, і, звичайно, кобзар, що на кобзі грає та пісні про славетне минуле наспівує.


Нове видання презентуватимуть:

-         Мар’яна Савка – головний редактор «Видавництва Старого Лева», поетеса, перекладач, член ради Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва. Автор семи книг «дорослої» поезії та кількох дитячих: «Лапи і хвости», «Корова кольорова», «Чи є в бабуїна бабуся?», «Казка про Старого Лева» та інших.

-         Зірка Мензатюк – упорядник «Дитячого кобзаря», справжня зірка літератури для дітей. Член Національної спілки письменників України, лауреат Премії ім. Лесі Українки. Журналіст за освітою, вела рубрики «Храми України», «Фортеці України», «Щоб любити», «Щоденник мандрівника», а також цикл освітніх радіопередач для школярів на Національному радіо.

-         Марина Михайлошина – ілюстратор «Дитячого кобзаря». В 2000 році закінчила ДХСШ ім. Т. Г. Шевченка, факультет живопису, займалась скульптурою і керамікою. З 2001 р. навчалась на видавничо-поліграфічному факультеті НТУУ “КПІ”. З 2010 року працює як вільний художник, займається оформленням книг. Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Грузії, Ірландії, США, Австралії.

На гостей презентації чекає кілька сюрпризів. Яскраве видання вирішили підтримати зіркові родини. На захід завітає сім’я Тараса Чубая, і ми зможемо насолодитись родинними читаннями поезій Великого Кобзаря. Також на нас чекає театральна постановка від учнів спеціалізованої школи ім. Тараса Шевченка у м.Києві.

Завершить презентацію виступ випускника Стрітівської вищої школи кобзарського мистецтва бандуриста Дениса Сагірова.

 ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗАМОВИТИ "ДИТЯЧИЙ КОБЗАР" ВЖЕ ЗАРАЗ, НАТИСНІТЬ ТУТ

Немає коментарів:

Дописати коментар