Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

середа, 14 листопада 2012 р.

TRESU представила нову флексомашину

Данська компанія розробила нову флексографічну друкарську машину Flexo Innovator. У прес-релізі виробника повідомляється, що новинка, створена підрозділом TRESU Concept, вперше була представлена ​​учасникам Данського флексографічного форуму (Danish Flexo Forum) на початку жовтня в Центрі технології TRESU.


Flexo Innovator - перша в серії машин модульної побудови, призначених для ринку, що перебуває між вузько-і широкорулонними флексографічними друкарськими машинами.Машина демонструвалася в семісекційному виконанні з шириною рулону 1100 мм, здійснюючи друк в шість фарб (CMYK плюс дві додаткові фарби) на картоні щільністю 220 г/м2. Під час презентації був здійснений друк з рулону на рулон зі швидкістю до 400 м / хв.
 Flexo Innovator може випускатися в трьох моделях: з шириною рулону 900, 1100 і 1300 мм. Для друку можуть використовуватися різні матеріали: папір, картон, плівки без підкладок, багатошарові матеріали, алюміній і ін.


Модульна конструкція дозволяє обладнати базову модель Flexo Innovator до необхідної конфігурації. Кожна секція має власну сушарку і охолоджуючий циліндр. За бажанням замовника можливе здійснювати друк на зворотньому боці рулону без перегортання .


Unipack.ru  

Немає коментарів:

Дописати коментар