Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 4 грудня 2012 р.

Автора "50 відтінків сірого" нагородили за популяризацію еротики

Американський журнал Publishers Weekly визнав письменницю Е. Л. Джеймс людиною року у книговидавничій справі. Автор "50 відтінків сірого" стала першим літератором, удостоєним цього звання - раніше його присуджували в основному бізнесменам.


Відзначаючи неймовірний успіх порнографічної трилогії Джеймс, Publishers Weekly заявив, що вплив письменниці на індустрію дозволяє поставити її в один ряд з минулими лауреатами - наприклад, засновником Amazon Джефф Безосом або главою Penguin Девідом Шенксом. Редакція журналу заявила, що успіх Джеймс, зокрема, підняв загальні продажі паперових книг в магазинах і "перетворив еротичну прозу в гарячий товар".
Як зазначає The Guardian, у США до новини поставилися в основному негативно. "Це крах цивілізації", - написала газета New York Daily News. "Про що вони там в Publishers Weekly взагалі думали?!" - задаються питанням в Los Angeles Times.
"50 відтінків сірого" вийшли у 2011 році; на даний момент продано понад 40 мільйонів екземплярів роману. Після успіху книги Е. Л. Джеймс випустила продовження - "На п'ятдесят відтінків темніше" і "На п'ятдесят відтінків світліше"; з їх урахуванням реалізований тираж сягає 60 мільйонів екземплярів.


lenta.ru 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар