Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 11 грудня 2012 р.

Доменна зона .book може з'явитися в Інтернеті

Планується найближчим часом ввести набір нових доменних зон в Інтернеті. Відповідальна за їх розробку організація повідомляє, що, серед інших, розглядається можливість початку роботи домену .book.

Міжнародна некомерційна організація ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) в 2010 році повідомила про прийом пропозицій по новим суфіксам для доменних зон. За два роки користувачі подали в ICANN більше 1900 пропозицій. Ретельно вивчивши всі заявки, організація зважилася на введення нових зон - це відбудеться в травні 2013 року.


Для того, щоб заплановане оновлення відбулося, необхідно отримати дозвіл від Урядового Консультативного Комітету (Government Advisory Committee, GAC). На даний момент GAC аналізує запропоновані варіанти і обіцяє озвучити прийняте рішення не пізніше кінця квітня 2013 року.

Ресурс TechRadar зазначає, що зовсім не кожне поєднання літер колись буде використано в закінченні адрес сайтів. До таких винятків можна легко віднести англійські слова «. Islam», «. Bible» і «. Church». Пропозиції від технологічних компаній викликають менше питань: так, Amazon запропонувала введення зони «. App», «. Book», «. Movie», а пошукова система Google хоче отримати домени «. Search» і «. Cloud». Журналісти TechRadar вважають, що найбільш ймовірними для введення в побут є заявки на зони «. Book» і «. Search».


pro-books.ru 

Немає коментарів:

Дописати коментар