Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 11 грудня 2012 р.

FESPA GLOBAL SUMMIT 2013

З 22 по 23 січня 2013 року в Montcalm Hotel and Brewery в Лондоні проходитиме FESPA GLOBAL SUMMIT 2013. Саміт є можливістю для поліграфістів налагодити контакти з великими міжнародними поліграфічними підприємствами, власниками торгових марок і агенціями, чий сукупний бюджет складає мільйони євро.

FESPA підтвердила участь у заході великих міжнародних торгівельних марок і провідних поліграфістів, включаючи Samsung, Tesco, Unilever, Saatchi & Saatchi, JC Decaux і Icon-World, в якості доповідачів на Global Summit 2013.


Більше 200 великих бізнесменів, включаючи більше, ніж 100 власників і директорів провідних світових компаній, відвідають даний саміт.


Учасники заходу отримають можливість познайомитись з власниками торгівельних марок, а також з провідними представниками маркетингових агенцій з усього світу. Поліграфісти поділяться своїм досвідом щодо «руйнування кордонів» - адже сьогодні поліграфії доводиться грати за правилами маркетингової стратегії бренду.


Мета Global Summit - допомогти постачальникам друкованих послуг (PSPs) виробити їх стратегії з розвитку бізнесу для того, щоб покращити загальний результат. В рамках програми FESPA Profit for Purpose внесок делегатів (від 645-795 євро) буде частково оплачено FESPA. В результаті витрати учасників на Global Summit значно менше порівняно з дослідними конференціями, що ще раз доводить прагнення FESPA відкрити доступ до цінної інформації світовому співтовариству.


printweek.ru 

Немає коментарів:

Дописати коментар