Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

середа, 30 січня 2013 р.

Зростання продажів друкованих книг на Amazon в грудні було низьким як ніколи

Найбільший світовий книжковий онлайн-ритейлер оприлюднив фінансові показники своєї діяльності за четвертий квартал минулого року.

Як повідомила прес-служба компанії Amazon, загальна виручка за підсумками останніх трьох місяців 2012 року виросла на 22% і склала 21,27 мільярда доларів. Операційний прибуток за цей же період досяг 405 мільйонів доларів (зростання на 56%), чистий прибуток, однак, знизився на 45% до 97 мільйонів доларів. Підсумки року в цілому такі: зростання загальної виручки - на 27% до 61,09 мільярда доларів, спад операційного прибутку - на 22% до 676 000 000 доларів, чистий збиток склав 39 мільйонів доларів (у порівнянні з 631 мільйоном прибутку в 2011 році).Продажі в медіа-сегменті, який включає книжкову продукцію в різних форматах, виросли в Північній Америці на 15% до 9,2 мільярда доларів, а в сегменті електроніки та товарів змішаного асортименту, до яких належать продукти лінійки Kindle - на 34% до 15,4 мільярда доларів. Протягом року були запущені підрозділи ритейлера Kindle Store в Бразилії, Канаді, Китаї і Японії. Серед інших важливих досягнень, що стосуються Kindle, відзначений той факт, що планшет Kindle Fire другий рік поспіль залишається самим затребуваним продуктом на Amazon.
Не забули представники компанії згадати і про здобутки незалежних (самостійно публікуються) авторів, до яких протягом останніх років прикута увага фахівців ринку. Як з'ясувалося, 23 користувача платформи Kindle Direct Publishing змогли продати більш ніж по 250 тисяч електронних копій своїх книг, в той час як понад 500 найменувань виявилися в «топ-сотні» бестселерів Kindle по всьому світу.
Голова Amazon Джефф Безос (Jeff Bezos) заявив, що категорія електронних книг на сьогоднішній день оцінюється в мільярди доларів і швидко зростає: за підсумками минулого року приблизно на 70%. Показник зростання продажів друкованих книг на Amazon за підсумками грудня визнаний найнижчим для останнього місяця року за 17 років - всього на 5%. Що вкрай показово: адже саме в цей час спостерігається пік передріздвяної активності покупців.


pro-books.ru 

Немає коментарів:

Дописати коментар