Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

пʼятниця, 18 січня 2013 р.

Видавництво Doubleday анонсувало вихід нової книги Дена Брауна


Чергова книга популярного американського письменника Дена Брауна вийде в світ у США, Канаді та Великобританії 14 травня 2013. Про це офіційно повідомило видавництво Doubleday (підрозділ Random House), а також сам автор, на своїй сторінці в мережі Facebook.
Новий роман Брауна отримав назву «Інферно» (Inferno), і він знову присвячений пригодам професора Роберта Ленгдона - головного героя книг «Код да Вінчі» та «Ангели і демони». Події нового роману відбуваються в Італії, а сюжет зав'язаний навколо «Божественної комедії» Данте.

Книга вийде одночасно в друкованому та електронному форматі. Стартовий тираж друкованої версії, за повідомленням видавця, складе 4 млн екземплярів.

Нагадаємо, що найуспішніша книга Дена Брауна - "Код да Вінчі» - вийшла в світ в 2003 році. Її сумарні продажі по всьому світу склали більше 81 млн екземплярів. Останній на поточний момент роману автора - «Втрачений символ», виданий в 2009 році і проданий, за інформацією Random House, на поточний момент в розмірі близько 30 млн друкованих копій.pro-books.ru 


Немає коментарів:

Дописати коментар