Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

пʼятниця, 8 лютого 2013 р.

У США вийде третя частина роману «Щоденник Бріджит Джонс»

У листопаді 2013 року надійде в продаж третя частина популярного роману «Щоденник Бріджит Джонс» британської письменниці Хелен Філдінг. Як повідомила Філдінг, дія нового роману відбувається в сучасному Лондоні. Однак залишається загадкою, чи постаріє головна героїня, якій зараз має бути вже більше сорока років. Невідомо також, чи з’являться в новій частині роману «вічні коханці» Бріджит Джонс – Марк Дарсі і Деніел Клівер.«За цей час моє життя пішло вперед, і життя Бріджит – теж. Сподіваюся, читачі отримають від прочитання цієї історії стільки ж задоволення, скільки я отримала від її написання», – зазначила Філдінг.
Перший тираж книги становитиме 250 тисяч примірників. Остаточної назви третій роман поки не отримав.
«Мало хто з письменників може зрівнятися з Хелен Філдінг в розкритті образу сучасної жінки. Я дуже довго чекав продовження розповіді про Бріджит Джонс і дуже радий, що вона нарешті повернулася», – зазначив голова нью-йоркського видавництва «Альфред Кнопф» Сонні Мехта.
Історія Бріджит Джонс – самотньої мешканки Лондона, якій злегка за тридцять, – вперше з’явилася в колонці на сторінках британської газети The Independent у 1995 році. Перший роман, що вийшов під назвою «Щоденник Бріджит Джонс», був опублікований в 1996 році. Друга книга – «Бріджит Джонс: межі розумного» – була видана в 1999 році.
Загалом по всьому світу було продано більше 15 млн копій обох романів, чому сприяла поява двох кінофільмів, знятих на їх основі (з Рене Зеллвегер, Х’ю Грантом і Коліном Фертом у головних ролях).Фокус

Немає коментарів:

Дописати коментар