Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 19 лютого 2013 р.

Новий роман про Джеймса Бонда з'явиться у вересні

Нова книга про «агента 007» Джеймса Бонда, написана знаменитим шотландським романістом Вільямом Бойдом, буде опублікована 26 вересня

Про це оголосив благодійний фонд, керуючий творчою спадщиною письменника Яна Флемінга, який створив образ суперагента британської розвідки.
При цьому назва твору, а також його сюжет поки не розголошуються. «Ми можемо тільки повідомити, що події нового роману розгортаються в 1969 році, коли «агентові 007» було 45 років», - йдеться в повідомленні фонду.Публікація книги буде приурочена до 60-річчя виходу в світ першого роману Флемінга про Бонда, «Казино «Рояль».
Відзначимо, Ян Флемінг, який працював у роки Другої світової війни в британській розвідці, написав 12 романів і дві збірки оповідань про Джеймса Бонда. На їх основі був створений знаменитий цикл гостросюжетних фільмів. Флемінг помер в 1964 році. Після його смерті шість британських і американських письменників з дозволу фонду написали книги про пригоди «агента 007». Серед них були такі маститі автори, як Кінгслі Еміс, Крістофер Вуд, Джон Гарднер, Реймонд Бенсон, Себастьян Фолкс, Джеффрі Дівер. Останній роман, автором якого був Дівер, під назвою «Карт-бланш» був опублікований в травні минулого року.
Вільям Бойд - шотландський письменник, автор гостросюжетних романів. Він також пише сценарії для кіно-і телефільмів. Перший роман Бойда, «Хороша людина в Африці», отримав престижні британські літературні премії - імені Сомерсета Моема і Уітбредську.Comments.UA 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар