Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

середа, 13 лютого 2013 р.

Stora Enso зупиняє лінії з виробництва газетного паперу

Незадовільні річні результати фінської компанії Stora Enso підштовхнули компанію провести реструктуризацію своїх потужностей. У планах компанії зупинити дві лінії з виробництва газетного паперу в Швеції, і підвищити ефективність обслуговування клієнтів. Ці заходи призведуть до скорочення щорічних витрат на 54 млн. євро. Також скорочення очікує близько 600 співробітників компанії.

У другому кварталі 2013 року Stora Enso планує зупинити виробничі лінії на заводі Hylte Mill з річною потужністю 205 000 тонн газетного паперу і лінію на Kvarnsveden Mill (270 000 тонн / рік), що становить 3,4% від європейського обсягу газетного паперу. Такий крок - реакція компанії на ослаблення попиту на газетний папір в Європі.

Також компанія планує створити єдину платформу для продажу, обробки замовлень і логістичних послуг в Європі, щоб поліпшити обслуговування клієнтів. Все буде централізовано в п'яти центрах обслуговування клієнтів, розташованих у Фінляндії, Швеції, Німеччини, Бельгії та Великобританії.

Stora Enso є світовим переробником паперу, біоматеріалів, виробів з деревини та пакувальної промисловості.tipografia.com.ua 

Немає коментарів:

Дописати коментар