Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

неділя, 24 березня 2013 р.

На Паризькому книжковому салоні Україна вперше представлена окремим павільйоном

Українська сучасна література вперше представила свій павільйон на 33-му Паризькому книжковому салоні.
“Вперше Україна представлена окремим павільйоном з сучасною літературою і авторами на популярному Паризькому книжковому салоні”, – зазначила один з організаторів павільйону, представниця видавництва “Кальварія” Анетта Антоненко, передає “Укрінформ”.За її словами, унікальну можливість для франкомовних читачів познайомитися і отримати книгу з автографом українських письменників – Любка Дереша, Антона Кушніра, Євгенії Кононенко, Марини Гримич, Ірен Роздобудько, Івана Рябчія та Дмитра Чистяка – в окремому павільйоні створив фонд OpenUkraine. Український павільйон діятиме у столичному виставковому комплексі “Порт де Версаль”.
Програма роботи першого дня передбачає презентації новинок сучасної української літератури, а також дискусію на тему “У межах кордонів Європи: Україна” за участю директора Європейського літературного фестивалю Софі Жульєн, викладача INALCO (Institut National des Langues et Civilisations Orientales – Національний інститут східних мов і цивілізацій) Ірини Дмитришин та письменника Кушніра. Планується також презентація програми підтримки перекладів, яка здійснюється фондом OpenUkraine.
Участь у книжковому форумі передбачає також презентацію книги французького письменника Романа Рижка “Чорна наречена” та Альманаху сучасної української літератури, заплановані творчі зустрічі з українськими авторами.
Паризький книжковий салон триватиме до 25 березня.
Нагадаємо, торік на 32-му Міжнародному книжковому салоні в Парижі – головної книжкової виставки Франції – Україна була представлена вперше


Newsru.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар