Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

пʼятниця, 5 квітня 2013 р.

Новий портал допоможе американським авторам відстежувати піратські копії книг

Один з лідерів американського видавничого ринку допоможе письменникам відстежувати нелегальне життя їхніх творів у цифровому форматі. Як повідомляє портал Paid Content, виконавчий директор Simon & Shuster Керолін Рейді (Carolyn Reidy) офіційно сповістила авторів, які співпрацюють із видавництвом, про те, що тепер вони зможуть отримувати доступ до статистики появи і поширення в мережі нелегальних копій своїх цифрових книг.


Ця інформація буде акумулюватися в рамках інтернет-ресурсу S & S Author Portal, який надає письменникам і літературним агентам, серед іншого, найціннішу інформацію – статистичні дані про продажі книг у всіх форматах по різноманітних каналах дистрибуції. Портал був створений на хвилі загального прагнення декількох гігантів видавничого ринку США до більшої відкритості та більш повного задоволення запитів літературного співтовариства. Поділитися інформацією про «піратські» копії видавництво S & S, однак, вирішило першим.
У новому підрозділі будуть вказані дані про виявлені в мережі нелегальні копії книг з подробицями про розташування їх на «піратських» ресурсах, географію поширення, зроблені запити про порушення авторських прав і отриману реакцію на них. Передбачається, що з часом статистика стане ще більш детальною. До речі, S & S отримує всі ці відомості від сервісу Attributor, який бере на себе і спілкування з «піратами». Як зазначають оглядачі, інші видавці, які є партнерами сервісу, цілком можуть наслідувати приклад Simon & Shuster і також почати ділитися цінними відомостями.


Pro-books.ru

Немає коментарів:

Дописати коментар