Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

неділя, 28 квітня 2013 р.

KBA використовує цифрову технологію в газетних машинах

Друк змінних даних дає видавцеві додаткові можливості, такі як персоналізована реклама, можливість оновлення індивідуальних блоків новин вже після початку друку газети (наприклад, останні результати виборів чи футбольних матчів).
 Німецька компанія KBA у співпраці з Kodak пропонує струменеві системи нового покоління. Друкарська система Kodak Prosper S30 забезпечує роздільну здатність 600 x 200 dpi і здатна здійснювати друк змінних даних на швидкості рулонного полотна до 15 м / с.
Струменеві системи особливо цікаві для встановлення на машини старих моделей з невисоким рівнем автоматизації, що надає низку нових можливостей. Багато старих машин KBA Journal, Colora, Express і Commander, працюючи в різних частинах світу, забезпечують високу якість друку.


 За допомогою систем струменевого друку можна економічно вдруковувати титульні сторінки і зміст номерів регіональних видань. Друк регіональної інформації в накладах від 1000 до 10000 примірників може здійснюватися паралельно з основним друком на рулонній офсетній машині, наприклад, на KBA RotaJET 76.

KBA інтегрує струменеві системи Kodak в свої друкарські машини. У найближчі тижні компанія встановить одинадцять струменевих систем Kodak Prosper на друкарські машини KBA в друкарнях, що друкують продукцію для групи Axel Springer, на семи підприємствах у Німеччині. Установка систем струменевого друку має бути завершена на початку літа 2013 без істотних перешкод для щоденного виробництва.


unipack.ru  

Немає коментарів:

Опублікувати коментар