Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

пʼятниця, 17 травня 2013 р.

Журнал The Bookseller назвав кращих британських видавців та книготорговців 2012

Провідний британський тижневик для професіоналів книжкової галузі провів церемонію вручення щорічної премії The Bookseller Industry Awards. У журналі The Bookseller опублікований вельми широкий список учасників і подій книжкової галузі, які за підсумками 2012 року були удостоєні премії The Bookseller Industry Awards. За словами організаторів,у найрізноманітніших номінаціях щорічно перемагають найбільш винахідливі і адаптивні гравці, досвід роботи яких свідчить про здоровий стан книжкового ринку Великобританії.
Видавцем року названо британський підрозділ гіганта ринку Random House, чиє найбільш помітне досягнення року вплинуло на книжковий ринок у світовому масштабі – йдеться про нарощування продажів книг трилогії «П’ятдесят відтінків» Е. Л. Джеймс (у Британії за рік – 47,3 мільйона фунтів стерлінгів). Ще більш значущий той факт, що RH готується до злиття з видавничою групою Penguin, і ця угода матиме виняткове значення для подальшого розвитку ринку. Серед інших здобутків – 28 абсолютних бестселерів, а також 70 літературних премій за видані книги, включаючи Нобелівську (твори китайського письменника Мо Яня, нобеліата з літератури 2012 року в Британії видає підрозділ RHArrow). Видавцем року в сегменті дитячої літератури визнано профільний підрозділ Scholastic, і теж завдяки прославленій трилогії-бестселеру – «Голодні ігри» Сюзен Коллінз (найважливіший рекорд року – понад мільйон проданих цифрових копій).

Книготорговцем року другий рік поспіль визнана міні-мережа The Foyles, що базується в Лондоні і Брістолі. У 2012 році вона привернула до себе увагу розвитком креативної маркетингової і рекламної стратегії, а також відкриттям ще одного магазину у британській столиці. Незалежний книжковий магазин-2012 – Linghams в Хесуолле, ця книготорговельна точка відома завдяки тому, що примудрилася налагодити взаємини з місцевим супермаркетом Tesco, який тепер перенаправляє до книгарні потенційних клієнтів.Серед переможців у інших номінаціях:

Редактор року – Ніколас Пірсон з видавництва Fourth Estate, що підготував до публікації роман Хіларі Мантел Bring Up the Bodies (книга принесла авторові «Букер» за 2012 рік, причому цей твір – сіквел роману Wolf Hall, удостоєного тієї ж премії три роки тому).

Керiвник року –  Ієн Оуенс (Ian Owens), який реанімував магазин мережі Waterstones в Глазго.

Цифрова стратегія року – проект Pottermore, який також торгує легальними цифровими версіями романів про Гаррі Поттера.

Маркетингова кампанія року – просування нової книги нобеліата-2002 з економіки Даніеля Канемана Thinking, Fast and Slow, організована видавництвом Penguin.


Pro-books.ru

Немає коментарів:

Дописати коментар