Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

субота, 29 червня 2013 р.

Видавці США на 7,2% збільшили продаж книг на експорт у 2012 році

Журнал Publishers Weekly з посиланням на сервіс BookStats наводить уривки зі статистики, що об'єднала дані про експорт книжкової продукції американських видавців за підсумками 2012 року. В цілому продажі експортованих книг зросли на 7,2% до 833,4 мільйона доларів, при цьому зростання становило 1,3% для друкованої продукції і 63% - для цифрової.


Найбільші ринки для експорту паперових книг з точки зору обсягу - Великобританія, Німеччина, Австралія, Південна Корея, Філіппіни і Сінгапур, з точки зору прибутку - Британія, Філіппіни, Франція, Колумбія та Об'єднані Арабські Емірати. Експорт книг в цифровому форматі найактивніше йшов у Великобританію, Австралію, Німеччину, Францію, Норвегію і Швейцарію, найбільші прибутковим був продаж у Німеччині, Новій Зеландії, Іспанії та Італії.
За підсумками року досить популярним був сегмент літератури для підлітків, ця продукція забезпечила американським видавцям чималі прибутки на багатьох експортних ринках, особливо в Азії. Азійський книжковий ринок демонструє активне зростання завдяки поширенню англомовної грамотності та системи ELT у сфері освіти, а також зростаючому інтересу до таких сфер як бізнес, менеджмент, технології та фінанси. У ряді країн, зокрема, в Італії, Іспанії, Японії та Китаї важливим каналом продажів стали онлайн-ритейлери: йдеться як про відомих світових учасниках ринку, що відкривають нові підрозділи, так і про місцеві ініціативи.Pro-books.ru  

Немає коментарів:

Опублікувати коментар