Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 4 червня 2013 р.

Xerox Color J75 Press та Xerox Color C75 Press: нові можливості для невеликих і середніх друкарень

Компанія Xerox оголошує про запуск на українському ринку нових повнокольорових цифрових друкарських машин - Xerox Color J75 Press та Xerox Color C75 Press. Унікальні системи для контролю якості друку, використовувані в цих апаратах, дозволяють автоматично змінювати налаштування якості зображення без додаткових тимчасових витрат. Новинки Xerox є унікальною пропозицією для розвитку бізнесу невеликих і середніх друкарень, для корпоративних відділів друку та освітніх установ.


Цифрові машини Xerox Color J75 Press та Xerox Color C75 Press здатні друкувати на матеріалах щільністю від 64 до 300 г/м2, в тому числі і в режимі дуплексу, зі швидкістю 75 стор / хв. При цьому Xerox Color J75 Press дозволяє працювати на постійній швидкості у всьому діапазоні щільності. Незалежно від тиражу виробленої продукції апарати забезпечують високу якість повнокольорового друку завдяки високій роздільній здатності 2400х2400 точок на дюйм і застосуванню EA-тонера. Xerox Color C75 Press також має функцію двостороннього сканування, яка дозволяє оцифровувати документи зі швидкістю до 200 зображень на хвилину за один прохід.Одним з основних конкурентних переваг нових цифрових друкарських машин є використання нового пакету функцій Simple Image Quality Adjustment (SIQA), який автоматизує настройку суміщення лицьової та зворотної сторін і однорідності фарби. Це унікальне рішення на ринку, аналогів якому немає у конкуруючих моделей даного сегмента.


Крім того, в системах Xerox Color J75 Press та Xerox Color C75 Press застосовується нова технологія Intelligent Fuser Tracking. Вона допомагає продовжити термін служби вузла закріплення, призначаючи його для друку на поширених форматах матеріалів.Xerox Color Press J75 оснащена системою автоматичного контролю кольоровідтворення (ACQS) - набором інструментів, що включає вбудований спектрофотометр, який забезпечує високу точність передачі кольору. Система ACQS дозволяє здійснювати процес калібрування в автоматичному режимі і створювати користувальницькі кольорові профілі. При високих обсягах друку в стислі терміни оператор не завжди має в своєму розпорядженні час для калібрування, що відбивається на якості друку. Завдяки системі ACQS всі необхідні налаштування кольору можна застосувати натисненням однієї кнопки, що істотно заощаджує час і виключає помилки оператора.Використання функцій контролю якості в нових цифрових машинах Xerox дозволяє замовникам значно підвищити рівень виробленої друкованої продукції: персоналізованих маркетингових матеріалів (листівок, буклетів, календарів), візиток, невеликих тиражів книг та методичних посібників, фотоальбомів, корпоративних журналів.

 «Цифрові друкарські машини Xerox Color J75 Press та Xerox Color C75 Press є унікальною пропозицією в сегменті пристроїв, орієнтованих на невеликі і середні навантаження. Завдяки високій продуктивності та використанню пакета професійних рішень для управління якістю друку ці рішення зацікавлять комерційні друкарні, корпоративні відділи друку та освітні установи », - коментує запуск нових друкарських машин Максим Верьовкін, менеджер по продукту компанії Xerox Україна.Додаткова інформація про компанію, її продукти та діяльність доступна на сайтах www.xerox.ua і www.xerox.com.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар