Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

неділя, 23 червня 2013 р.

Потужні сканери Xerox DocuMate 5445 і 5460 звільнять офіс від паперової тяганини

Компанія Xerox оголошує про запуск нових компактних і економічних сканерів Xerox DocuMate 5445 і Xerox DocuMate 5460. Ці пристрої є ефективним рішенням для організацій, що працюють з великими обсягами друкованих документів. Широкий набір програмних рішень допоможе домогтися високої якості електронних версій документів і значно спростить документообіг в офісі. Малі габарити і вміння обробляти матеріали різних форматів і щільності, робить сканери незамінними помічниками в офісі.
 Нові сканери Xerox допоможуть впоратися з оцифруванням файлів навіть у компанії, що працює з великим обсягом документів - апарати володіють високою швидкістю сканування (45 стор. / хв. у Xerox DocuMate 5445 і 60 стор. / хв. у Xerox DocuMate 5460) і оптичною роздільною здатністю 600 dpi. Швидку та безперебійну роботу також гарантують сенсорні датчики, що інформують про подвійне захопленнія та заминання сторінок. При цьому мала вага (менше 4 кг) і компактні габарити, роблять апарати особливо зручними в офісному просторі.Сканери здатні впоратися з абсолютно різними типами матеріалів, включаючи конверти, чеки та пластикові картки. При цьому, працюючи з листами невеликого розміру, апарати уповільнюють швидкість виходу з лотка, щоб уникнути випадкового падіння документа.

 Xerox DocuMate 5445 і Xerox DocuMate 5460 оснащені широким набором програмного забезпечення:

1. ПО Visioneer OneTouch ® дозволяє автоматично сканувати необхідний документ в електронну пошту, «хмарний сервіс» або задану папку на комп'ютері користувача. Крім того, з його допомогою можна відправити документ на друк натисненням однієї кнопки або створити готовий текстовий документ у форматі PDF.

2. ПО Acuity допомагає впоратися зі складними для сканування документами, наприклад, м'ятими або контрастними сторінками. ПО коригує неточності і виправляє похибки в передачі кольору.

3. Сканер також оснащений набором рішень компанії-розробника Nuance ®, що дозволяють швидко і ефективно обробляти PDF-документи, і драйвером друку TWAINTM.

Xerox   

Немає коментарів:

Дописати коментар