Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 8 серпня 2013 р.

Власник концерну Amazon придбав газету Washington Post

Голова Amazon Джеффрі Безос погодився придбати газету Washington Post за 250 мільйонів доларів.
Засновник найбільшого у світі онлайн-магазину купує газету і пов'язані з нею додатки як приватна особа.
Впродовж 80 років власниками Washington Post була родина Грем.
"Роки відомих усім проблем в газетній індустрії змусили нас замислитися над тим, що, можливо, знайдеться інший власник газети, який принесе їй більше користі, - заявив генеральний директор Washington Post Дональд Грем. - Перевірений геній Джеффа Безоса у світі технологій та бізнесу, його далекоглядність та особиста порядність зробили його єдиним підходящим новим власником Post".
Родина Грем врішила залишити собі низку структур, які входили до холдингу Washington Post, зокрема освітню організацію Kaplan.
Очікують, що угода буде завершена впродож 60 днів.


Скорочення тиражу
Газета Washington Post, яка прославилася завдяки висвітленню Вотергейтського скандалу, вважалася однією з найвпливовіших газет США. Однак впродовж останніх років через зростання конкуренції з боку інтернету її прибутки від реклами почали падати, а намагання розробити нову стратегію не були успішними.
Як сказав ВВС аналітик компанії Horizon Media Бред Олгейт, тиражі Washington Post, яку мало читають серед молоді, увесь час падали.
"Однак я був певен того, що ця газета зможе вистояти під тиском цифрової хвилі завдяки своєму імені та престижу. Разом із New York Times вона є найавторитетнішою в країні, - каже Бред Олгейт.
За даними аудиторської компанії Alliance for Audited Media, Washington Post посідає сьоме місце у цьогорічному рейтингу найпопулярніших газет США.
У відкритому листі, оприлюдненому на сайті Washington Post, Джеффрі Безос заявив, що він не втручатиметься у всі деталі газетного бізнесу, а також не збирається змінювати "цінності" видання, таким чином заспокоюючи співробітників газети, які переживають за своє майбутнє.
Водночас пан Безос заявив, що на Washington Post все ж чекають зміни, хоча й не озвучив подробиць.
"Інтернет трансформує майже всі аспекти нового бізнесу: новинний цикл прискорюється, джерела, які раніше вважалися надійними, зникають, з'являються нові медіа, які не вимагають особливих витрат на збір інформації, або взагалі обходяться без них", - йдеться в заяві.
Зів'яла слава
Продаж Washington Post стала вже другою великою угодою в газетній індустрії США за останні кілька днів.
Минулого тижня медіакомпанія New York Times оголосила про продаж ще однієї відомої газети - Boston Globe - власнику бейсбольної команди Boston Red Sox, мільярдеру Джону Генрі за 70 млн доларів.
10 років тому New York Times заплатила за це видання 1,1 млрд доларів.


Українська правда

Немає коментарів:

Дописати коментар