Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 27 серпня 2013 р.

У Луганську повторно відкрили українську книгарню «Східна брама»

24 серпня, на День незалежності України, на території Свято-Троїцького храму в Луганську відкрився і був освячений магазин української книги «Східна брама».
Магазин знаходиться в будівлі Луганської єпархії Української Православної
Церкви( КП) за адресою:  м.Луганськ, вул. Короленко, 92. «Східна брама» переїхала на територію церкви з центру Луганська, де з лютого місяця  орендувала приміщення в торговому центрі” Центральний “.«Нас змусили переїхати звідти, – розповідає власник магазину Дмитро Снєгирьов. – У два рази збільшили суму оренди. Це не перший випадок, коли в торговельному центрі «Центральний» у нас виникали непорозуміння з адміністрацією. У квітні ми поруч із книгарнею відкрили кав’ярню щоби започаткувати на Луганщині досвід європейських книгарень, де можна взяти каву, посидіти, поспілкуватися. Але кав’ярня проіснувала буквально один день. Наступного  ранку прийшли представники адміністрації ї заборонили продавати каву, хоча в усіх документах було вказано що заклад є  саме книгарнею-кав’ярнею. За тиждень до цього, після рішення суду про заборону акції проросійським організаціям проти візиту Патріарха Філарета, у книгарню зайшла людина в цивільному і повідомила мені, що за тиждень закриють і книгарню, і мене, тому , що я набрид їм своєю діяльністю, і мені не варто було йти на конфлікт зі Службою Безпеки України.”
За словами Дмитра Снєгирьова, після  цього він звернувся за допомогою до єпархії і йому було надано приміщення для магазину.
«Давно планувалося побудувати тут не просто Церкву і єпархію, – розповідає отець Анатолій, який проводить служби в храмі, – а зробити тут церковно-просвітницький центр. Тут також буде величезна бібліотека».
Настоятель храму побажав Дмитру Снєгирьову мужності і стійкості у своєму прагненні відстоювати все українське.
- Тримайся, Дмитре, – сказав він. – Нас, українців, так мало залишилося - всього 45 мільйонів.
Як повідомив власник книгарні ” Східна Брама” Д.Снєгирьов, у найближчих планах – відкриття  недільної школи та бібліотеки.


Друг читача


Немає коментарів:

Опублікувати коментар