Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

середа, 4 грудня 2013 р.

Американські книготорговці оприлюднили квартальні фінансові результати

   Доходи мережі Barnes & Noble зростають, але продаж рідерів Nook падає. Про це свідчать дані чергового квартального звіту компанії. Водночас Books-A-Million відзвітувала про збитки.
   У період з 26 серпня по 26 жовтня 2013 року прибуток компанії Barnes & Noble склав $ 13.2 мільйонів або 15 центів на акцію. Виторг у минулому кварталі скоротився на 8% до $ 1.73 мільярда. Примітно, що аналітики з Уолл-стріт прогнозували для компанії збиток у розмірі 3 цента на акцію при виторгу в $ 1.77 мільярда.


   У той же час виторг з продажу електронного пристрою для читання книг Nook , а також аксесуарів для нього і електронного контенту для цієї платформи впав на 32.3 %. Головною причиною для падіння , за словами представників компанії , стало «зниження середньої ціни і менший рівень продажів пристроїв». Проте Майкл Хьюсбі ( Michael Huseby ) , президент Barnes & Noble і глава Nook Media , сподівається , що після святкового періоду результати покращаться. Крім того , Barnes & Noble продовжує шукати способи « раціоналізувати » бізнес Nook . Ходять чутки , що раціоналізація може означати відмову від виробництва букридерів , однак Хьюсбі стверджує , що для конкурентоспроможності Barnes & Noble має залишитися компанією, що виробляє пристрої. Нагадаємо , що у вересні цього року акціонери Barnes & Noble розкритикували політику компанії відносно Nook . 
   Тим часом, інша велика американська книжкова мережа Book-A-Million також оприлюднила інформацію про свої фінансові результати за черговий квартал, який для компанії закінчився 2 листопада 2013 року. Виторг за цей період впав на 3.5%, а збиток становив $ 7.1 мільйона доларів (в аналогічному періоді 2012 року він становив $ 2.8 мільйона).Pro-books.ru 
    

Немає коментарів:

Опублікувати коментар