Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 17 лютого 2015 р.

Книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2015»

19-22 лютого 2015 року у Києві відбудеться книжкова виставка «Київська весна 2015»Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує Державний комітет телебачення і радіомовлення України та ДП «Український Дім».
 Чотири дні поспіль в Українському домі відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками книжкової продукції,випущеної вітчизняними видавництвами. На виставці буде широко представлено художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво,антикварні
книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.


Програма виставки передбачає презентації нових видань від відомих видавництв, дитячих книжок, шкільної та навчальної літератури.
Відвідувачів зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві.
В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.
Програма виставки передбачає презентації нових видань від відомих видавництв, дитячих книжок, шкільної та навчальної літератури.
Відвідувачі та гості виставки матимуть можливість долучитися до безпосереднього створення міжнародного рекордного артбуку — Книги бувальщин «Добро-Дій».
Виставка відбудеться за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 2, Український Дім.Немає коментарів:

Опублікувати коментар