Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

неділя, 22 лютого 2015 р.

Domino анонсувала нову високошвидкісну цифрову друкарську машину

  Domino K630i призначена для друку книг, директ-мейла і транзакційної продукції.
  Основою для нової друкарської машини стала модель MonoCube, що була розроблена швейцарською компанією Graph Tech у 2012 році. Компанія Domino стала акціонером Graph Tech, а потім викупила решту акцій. Таким чином Graph Tech увійшла до складу Domino
  Конструкція  Domino K630i дає змогу друкувати на рулонному матеріалі шириною 333, 445 або 558 мм. Максимальна швидкість друку - 75 або 150 м / хв. Можливий одно- або двосторонній друк. У комплекті з машиною постачається растровий процесор Domino Editor RIP, що підтримує формати PDF, IPDS і AFP.

  Domino K630i має такі переваги:
- Унікальна технологія i-Tech, що дозволяє домогтися високої якості при максимальному рівні продуктивності;
- Система циркуляції чорнила i-Tech ActiFlow, що забезпечує постійне проходження чорнила через друкуючі головки навіть під час зупинки машини;
- Система автоматичного очищення та парковки друкуючих головок i-Tech CleanCap;
- Технологія друку зображення без швів між сюжетами i-Tech StitchLink.

 Новинка пропонується в двох модифікаціях: для друку пігментним чорнилом на водній основі або унікальним УФ-чорнилом, створеним спеціально для високоглянцевих крейдованих матеріалів.
 В Європі та США вже працюють чотири машини K630i, кожна з яких випускає від 2 до 12 млн відбитків А4 на місяць.
 Демонстрація Domino K630i відбудеться на виставці Hunkeler Innovationdays, яка пройде в Люцерні (Швейцарія) з 23 по 26 лютого. Немає коментарів:

Дописати коментар