Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

субота, 21 березня 2015 р.

Xerox Versant 2100 Press: якість, продуктивність і широкі можливості автоматизації

Сучасний поліграфічний ринок вимагає від компаній постійного пошуку нових підходів до скорочення витрат і підвищення ефективності виробництва. Щоб зберігати свою конкурентоспроможність, друкарням доводиться щодня обробляти велику кількість замовлень, які вимагають індивідуального підходу і швидкого переналаштування друкарського обладнання.


Спеціально для вирішення таких завдань була розроблена повнокольорова цифрова друкарська машина Xerox Versant 2100 Press, яка поєднує в собі високу продуктивність і якість друку з комплексом потужних інструментів автоматизації. Ця промислова система дозволяє друкарням збільшити швидкість обробки замовлень при менших трудовитратах, створюючи персоналізовані рекламні матеріали, брошури та сувенірну продукцію, а також додатки з елементами захисту (посвідчення особи, пропуски і сертифікати).

Продуктивність і робота з друкованими матеріалами

Xerox Versant 2100 Press друкує зі швидкістю до 100 сторінок на хвилину завдяки використанню компактного модуля закріплення, оснащеного ременем з тефлоновим покриттям, а також за рахунок технологій охолодження і випрямлення відбитка. Машина підтримує широкий спектр матеріалів, включаючи текстурований папір, наклейки, поліестер, вінілові магніти щільністю від 52 до 350 г/м². При цьому рішення Xerox Stock Library Manager
спрощує роботу з різними видами матеріалів, дозволяючи додавати нові профілі або вибирати одну з попередньо визначений установок.

При створенні ЦПМ була прийнята до уваги і потреба друкарень у завантаженні збільшеного обсягу паперу. Машина оснащена базовим модулем подачі з трьома лотками по 550 аркушів, а також подавачем для паперу великих форматів з двома лотками по 2000 аркушів і системою
роздування стопи по передній і бічній кромці. Ще більшу гнучкість допомагає забезпечити опціонально доступний лоток ручної подачі, який вміщує до 250 аркушів.Якість друку

Завдяки роздільній здатності друку 2400×2400 dpi та роздільній здатності растрування 1200×1200 dpi з глибиною до 10 біт машина дозволяє отримувати відбитки з високою різкістю та однорідністю. Збільшена деталізація досягається за рахунок технології Ultra HD, яка підвищує
плавність ліній і градієнтів, чіткість фотографій, графіки і тексту.

У Xerox Versant 2100 Press застосовується хімічно вирощений сухий легкоплавкий EA-тонер з низьким рівнем блиску. Його частинки мають однорідну форму і малий розмір, дозволяючи створювати гладке матове зображення зі стабільною передачею кольору, що не поступається в якості офсетним відбиткам. При цьому нові картриджі з тонером можна встановлювати в процесі друку, що скорочує вимушені простої обладнання.

Компактний ременевий модуль закріплення, яким оснащена машина, забезпечує оптимальний нагрів і притиск, необхідні для рівномірного нанесення зображень на матеріали щільністю до 350 г/м². У свою чергу повністю автоматизований випускний декелер виконує вирівнювання відбитків перед фінішною обробкою.


Можливості автоматизації

В умовах обробки великого потоку замовлень недостатні можливості автоматизації можуть стати серйозною перешкодою на шляху до підвищення ефективності виробництва. У зв'язку з цим ЦДМ Xerox Versant 2100 Press була оснащена комплексом рішень, які відповідають за автоматизацію всього виробничого процесу, прискорюючи переналаштування обладнання, забезпечуючи високу якість продукції і  повторюваність результату.

У машині реалізований комплекс передових технологій управління кольором. Так, набір інструментів Xerox Confident Colour, доступний у конфігурації з контролером Xerox FreeFlow, дозволяє точно підбирати кольори в кожному завданні, емулюючи промислові стандарти GRACoL і Fogra і підтримуючи колірну модель Pantone. У той же час система контролю кольоровідтворення Automated Colour Quality Suite (ACQS) за допомогою повнорозмірного сканера Ful Width Array автоматизує процес калібрування, профілювання, а також суміщення лице-оберт і налаштування однорідності розподілу щільності по листу при мінімальних часових витратах оператора.

Реалізована в машині технологія приведення листа Production Accurate Registration (PAR) максимально підвищує точність суміщення лице-оберт від першого до останнього відбитка в кожному тиражі та від замовлення до замовлення. При цьому використовуються новітні електронні засоби контролю перекосу, перпендикулярності та по передній кромці, завдяки яким досягається стабільне високоточне суміщення лицевої та зворотньої сторін
аркуша впродовж усього тракта проходження паперу.
положення
Також Xerox Versant 2100 Press підтримує систему автоматизованого управління кольором Xerox IntegratedPLUS Automated Colour Management, яка забезпечує централізоване управління
кольором на кількох ЦПМ одночасно, навіть якщо вони встановлені на різних майданчиках.


Гнучке рішення для будь-яких виробничих потреб

ЦДМ Xerox Versant 2100 Press доступна в конфігурації з трьома серверами друку (Xerox Fiery EX, Xerox Fiery EX-P 2100 і Xerox FreeFlow), які мають розширені функції управління кольором і підтримують друк змінних даних. Завдяки цьому користувачі можуть обрати конфігурацію машини, яка повною мірою відповідає їх виробничим потребам.

Система Xerox Versant 2100 Press дозволяє підвищити конкурентоспроможність поліграфічного бізнесу за рахунок зниження витрат і збільшення продуктивності праці. З одного боку, технології автоматизації забезпечують повторюваність результатів і стабільно високу якість продукції, прискорюючи і спрощуючи переналаштування ЦДМ. З іншого боку, виробничі можливості машини дозволяють обробляти більше завдань і використовувати більш широкий діапазон друкованих матеріалів.


Редакція інтернет-журналу "Друкарство" висловлює подяку за співпрацю агенції Pleon Talan .


Немає коментарів:

Опублікувати коментар