Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 16 квітня 2015 р.

Xerox Color C70: доступний та продуктивний інструмент промислового друку


Поліграфічним компаніям завжди було потрібне потужне і економічно ефективне обладнання, що дозволяє випускати якнайширший асортимент друкованої продукції. Оптимальною відповіддю на цю потребу може стати нова повнокольорова цифрова друкувальна машина Xerox Color C70 формату SRA3, що прийшла на зміну Xerox Color 570. Аппарат підходить не тільки для салонів оперативної поліграфії, але і для корпоративних друкарень, рекламних агенцій та компаній малого бізнесу. Обладнаний гнучким функціоналом, підвищеною продуктивністю і широкими можливостями автоматизації, Xerox Color C70 забезпечує стабільно високу якість друку та фінішної обробки за мінімальних витрат часу на переналаштування.


Продуктивність і якість друку

Xerox Color C70 друкує зі швидкістю до 70 сторінок на хвилину в кольорі та до 75 сторінок на хвилину в чорно-білому режимі. На додаток до цього машина гарантує виняткову якість друку та копіювання, підтверджену сертифікатами IDEAlliance Digital Press Certification, Gracol і Fogra. Завдяки роздільній здатності 2400х2400 dpi, пристрій здатний відтворювати зображення і текст з надзвичайною точністю та деталізацією. Професійна якість відбитків також досягається за рахунок застосування в машині емульсійно-агрегаційного (EA) тонера Xerox з низькою температурою плавлення. Це забезпечує плавні тонові переходи та рівномірне покриття навіть при друкуванні на фактурних паперах, поліестеру та інших матеріалів, складних для обробки на аналогічному обладнанні.

У свою чергу система SIQA (Simple Image Quality Adjustment), якою комплектується Xerox Color C70, спрощує та автоматизує налаштування реєстрації та контроль однорідної щільності тонера, скорочуючи тривалість виробничих циклів та підготовки до друку замовлень. Цей пакет інструментів доповнюють вбудовані засоби оптимізації робочих процесів, що відповідають за облік завдань друку, захист даних, відстежують та контролюють звернення до обладнання.


Робота з матеріалами для друку

Xerox Color C70 дозволяє поліграфічним компаніям розширити пропозицію за рахунок друку на синтетичних плівках, пластику, вінілу, поліестерних наклейках, папері для термопереносу, магнітах і багатьох інших нестандартних матеріалах із щільністю до 300 г/м2. Крім того, це перший пристрій в сегменті цифрових друкувальних машин, здатний друкувати на нестандартних матеріалах найрізноманіт-
ніші види продукції, такі як програми, плани заходів, аплікації та елементи декоративного оформлення.


Гнучкість і масштабованість

За необхідності, можливості Xerox Color C70 можуть бути розширені за рахунок широкого набору інструментів фінішної обробки в лінію, які дозволяють виконувати такі операції, як степлювання, перфорацію, фальцювання та обрізку.

Пристрій доступний в конфігурації з вбудованим сервером кольорового друку Xerox і двома додатковими професійними контролерами EFI, які підвищують продуктивність і скорочують час виконання робочих завдань: Xerox EX-i C60/C70 (Fiery) і Xerox EX C60/C70 (Fiery). Сервери друку працюють на новітній платформі EFIFiery FS150 Pro, в якій була вперше реалізована підтримка російськомовного інтерфейсу, а також функції підключення з мобільних пристроїв та економії кольорових чорнил без втрати якості.

***
Xerox Color C70 підходить для інтеграції в будь-яку інфраструктуру, як для розвитку бізнесу з нуля, так і для модернізації парку великої цифрової друкарні. Ця машина дозволяє поліграфічним компаніям отримати нові конкурентні переваги завдяки високій якості друку і фінішної обробки, підтримці великого діапазону нестандартних матеріалів, а також широкому набору засобів автоматизації та управління робочими процесами. При цьому гнучкі можливості вибору конфігурації дозволяють друкарням отримати оптимальне рішення з точки зору виробничих потреб та економічної ефективності.Редакція інтернет-журналу "Друкарство" висловлює подяку за співпрацю агенції Pleon Talan .


Немає коментарів:

Дописати коментар