Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 28 травня 2015 р.

Новий плагін Xerox Print Service для мобільної ОС Android

Компанія Xerox оголосила про запуск плагіна Xerox Print Service для мобільної ОС Android. З його допомогою власники смартфонів і планшетів зможуть отримати доступ до мобільного друку з великою кількістю налаштувань. Додаток дозволяє відправляти документи на принтери і БФП Xerox по бездротовому каналу, що забезпечує надійний захист конфіденційної інформації.
 Плагін Xerox Print Service дозволяє використовувати мобільні пристрої на платформі Android для бездротового підключення до принтерів і БФП Xerox з відправкою документів на друк. Додаток розширює можливості друку, реалізовані в ОС Android 4.4, не вимагаючи встановлення сторонніх додатків, додаткових драйверів і міжплатформного ПЗ. Xerox Print Service автоматично знаходить мобільний пристрій і налаштовує його для з'єднання з сумісними моделями Xerox, в тому числі на платформі Xerox ConnectKey.

Xerox Print Service має гнучку систему налаштувань, включаючи вибір кольорового або монохромного режиму, формату паперу, числа копій, типи розташування сторінки і варіантів фінішної обробки. Крім того, користувач може встановити PIN-код, без введення якого принтер не надрукує документ. Це забезпечує безпечний друк конфіденційної інформації.


 Користувачі мультивендорного парку можуть скористатися універсальним плагіном для ОС Android, який дозволяє друкувати на офісних пристроях різних виробників. Це рішення, створене некомерційною організацією Mopria Alliance, підтримує дуплексний друк, а також вибір формату паперу та діапазону сторінок.
Компанія Xerox є одним із засновників Mopria Alliance і активно підтримує розробку стандартів і технологій, що забезпечують максимальну зручність мобільного друку.
Плагін Xerox Print Service можна безкоштовно скачати в магазині Google Play. 

Немає коментарів:

Дописати коментар