Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

понеділок, 7 вересня 2015 р.

Форум видавців 2015. Програма

Кожного вересеня, 22 роки поспіль, Львів перетворюється на справжнє місто Літератури. Такої концентрації читань, презентацій, перфомансів та інших літературних проектів ви більш ніде не зустрінете. Так, мова про найбільшу книжкову подію України - 22 Форум видавців, що проходитиме у Львові з 10-го по 13 вересня 2015 року.

 Цьогорічна програма Форуму налічує 1285 подій, що проходитимуть на більш ніж 60-ти різних локаціях міста. 22. Форум видавців у Львові це:

Книжковий ярмарок, який триватиме 10-13 вересня


Премія «Найкраща книга Форуму-2015»: понад 300 книжок від 60 видавництв


Львівський міжнародний літературний фестиваль


Львівський бібліотечний форум, що стає головною бібліотечною конференцією країни, залучаючи все більше іноземних учасників. Проводиться спільно з Українською бібліотечною асоціацією.


Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання»: пенсіонери заощадять 80000 грн. на вхідних квитках і 100 тис. грн. завдяки знижці на книжки!


Ніч поезії і музики нон-стоп: 20 поетів, Юрій Андрухович і Karbido, текст-група "Орбіта”, Олеся Здоровецька і не тільки.


Гала-концерт конкурсу Молода республіка поетів, участь у якому візьмуть 10 найкращих молодих поетів України


Вперше! Тиждень сучасної драматургії на Форумі видавців: читання, вистави, зустрічі з драматургами, обговорення п'єс і перекладів.


Вперше! Дитячий Форум! Це понад 400 заходів для дітей та батьків, очікувана кількість відвідувачів – 10 тис. Діти зможуть відчути себе супергероями і врятувати свою чарівну країну. Заходи відбуватимуться в Національному музеї імені Андрея Шептицького у Львові і Державному природничому музеї.


Фокусною темою 22 Форуму видавців стане «Культура vs Пропаганда, Цінності». Передбачено також спеціальні теми: «Програма розвитку і підтримки читання», Громадське обговорення законопроекту «Про освіту», «Розвиток критичного мислення і зміни навчальних програм». У межах фестивалю також будуть діяти 6 тематичних майданчиків у різних локаціях у центрі міста: «Жіноча тема», «Кулінарія», «Мандри», «Нація та едукація», «Уроки історії», «Фронт і фронтир».

На Форум їдуть біля 350 авторів з 22 країн світу: Білорусь, Велика Британія, Вірменія, Грузія, Естонія, Китай, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, США, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція. Країною-гостем цьогорічного Фестивалю стала Франція.

Спеціальні гості 22 Форуму видавців у Львові: Еліот Акерман (США), Юрій Андрухович (Україна), Франсуаза Барб Гааль (Франція), Ганс Боланд (Нідерланди), Марек Бьєнчек (Польща), Сергій Жадан (Україна), Оксана Забужко (Україна), Крістіне Кошель (Німеччина), Бей Лінг (Китай), Генрі Марш (Велика Британія), Маріуш Машкевич (Польща), Адам Міхнік (Польща), Катя Петровська (Німеччина), Пітер Померанцев (Велика Британія).
 
Програма 22-го Форуму видавців у Львові та 10-го Міжнародного літературного фестивалю - http://bookforum.ua/event/66/1939.html
 
 Квитки на заходи Форуму видавців можна придбати онлайн, на сайті Фестивалю або на платформі 2event. Кожен відвідувач, окрім квитка, буде мати можливість отримати безкоштовно план розміщення видавництв, програму заходів, які відбуватимуться на території Книжкового ярмарку, програму Літературного фестивалю та карту локацій по місту. 10 % від продажу всіх квитків ГО «Форум видавців» передасть на потреби АТО.
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар