Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 26 листопада 2015 р.

В України з'явилось нове дитяче арт-видавництво


   У Чернівцях з'явилось нове дитяче арт-видавництво «Чорні вівці». Воно планує випустити книжки Сергія Жадана, Ірени Карпи, Юрія Андруховича, Ервіна Мозера, Анатолія Дністрового та інших популярних авторів.
   Видавництво вже встигло реалізувати два проекти. Це двомовний арт-бук «У царстві Лева» і «Зайчикове щастя» Лариси Ніцой. Книжки проілюструвала Христина Лукащук.

   Головний редактор арт-видавництва «Чорні вівці» письменниця Христя Венгринюк стверджує, що втілити проект прагнула вже давно. «Ідея видавництва з’явилася ще в 2013 році, а вже минулої зими ми з директором «Книги-ХХІ» Василем Дроняком і президентом Meridian Czernowitz Святославом Померанцевим таки вирішили її реалізувати. Тож, нас в головній команді стало троє. І так ми, три чорні овечки, щодня працюємо, аби творити Добро для наших наймолодших читачів», - розповіла Христя Венгринюк.
   Наразі видавництво готує книжку одного з найвідоміших дитячих письменників Австрії Ервіна Мозера. Його «Неймовірні історії надобраніч» складаються з найкращих оповідок та ілюстрацій.


 Zaxid.net

Немає коментарів:

Дописати коментар