Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

пʼятниця, 5 лютого 2016 р.

Українські видавці їдуть на Вільнюський книжковий ярмарок   Дев'ять українських видавництв візьмуть участь у 17 Міжнародному Вільнюському книжковому ярмарку, який відбудеться 25-28 лютого у столиці Литви.
   Серед учасників стенду «Книги з України», який організовує Громадська організація «Форум видавців»,– видавництва зі Львова, Києва і Харкова: АССА, Брайт Букс, Видавництво Старого Лева, Віват, Знання, Майстер книг, Марія, Талант, Фонтан казок.


 Над дизайном стенду «Книги з України» працював Михайло Москаль. В оформленні стенду використано графіку Богдана Сороки.

Для налагодження і розвитку співпраці українських та литовських видавців Вільнюський книжковий ярмарок відвідають представники видавництв «Дух і літера» та «Кальварія».

На окремому стенді буде представлено книги творчої майстерні «Аґрафка», там будуть також відбуватись майстер-класи від її засновників – Романа Романишин та Андрій Лесів проводитимуть майстер-класи.

Участь у Вільнюському книжковому ярмарку також візьме благодійний фонд «Добра листівка» Іллі Стронґовського.

Відвідають цей захід і відомі письменники з України – Маріанна Кіяновська, Ірина Цілик, Андрій Курков, а також Сергій Лойко, фотокореспондент видання Los Angeles Times та автор книги «Аеропорт» про війну на Сході України.

В українській програмі на Вільнюському книжковому ярмарку – зустрічі з письменниками, автограф-сесії, майстер-класи, кінопокази, а також дискусії за участі українських та литовських авторів, видавців, журналістів.

Візит українських письменників та видавців до Вільнюса відбувається за підтримки Литовського культурного інститут у межах проекту Литва-Україна: Культурне партнерство 2016.

ГО "Форум видавців"

Немає коментарів:

Дописати коментар