Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 4 лютого 2016 р.

Xerox розділиться на дві компанії

   Корпорація Xerox, один з найвідоміших постачальників технологій друку і управління документообігом, планує розділити свою операційну діяльність на дві окремі компанії.

    Згідно з офіційною заявою Xerox, до кінця нинішнього року компанію планується розділити на дві: Document Technology і Business Process Outsourcing. Їх річні виручки оцінюються в $ 7 і $ 11 млрд відповідно. Business Process Outsourcing сконцентрується на сервіс-послугах та обслуговуванні бізнес-клієнтів. Document Technology зосередиться лише на виробництві та просуванні друкарського обладнання.
   Мільярдер Карл Айкан, якому належить більше 8% акцій Xerox, отримав право вибрати трьох членів ради директорів майбутньої сервісної компанії, а також людей, які будуть контролювати і допомагати з пошуком генерального директора Business Process Outsourcing.
   Заяву про реструктуризацію Xerox було зроблено в рамках публікації фінансового звіту. З нього випливає, що в четвертому кварталі 2015 року чистий прибуток Xerox склав $ 285 млн, збільшившись на 45% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Виручка впала майже на 8% до $ 4,65 млрд. За весь 2015 рік продажі Xerox досягли $ 18 млрд.  
сконцентруватися на сервіс-послугах та обслуговуванні бізнес-клієнтів.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2016/01/29/171020-xerox-skopiyuye-sebe


Немає коментарів:

Дописати коментар