Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

понеділок, 7 березня 2016 р.

У Лондоні з'явилась книгарня з віскі-баром (фото)


   У британській столиці Лондоні нещодавно відкрили нову концептуальну книгарню під назвою Libreria. Заборона на смартфони, ніякого wi-fi і наявність віскі-бару - ось особливості цього закладу.
   Власником книгарні є колишній політик, а тепер підприємець у сфері високий технологій. "Ми хочемо допомогти людям впоратися з проблемою, яка стосується всіх нас - надлишком інформації, тому в нашому магазині заборонено перебувати зі смартфонами і заходити в інтернет. Тільки книги!" - наголосив він.   Дизайн Libreria розробили майстри з іспанського архітектурного бюро Selgas Cano. Дизайнери зазначили, що спроектували новий заклад за типом всесвіту-бібліотеки, яку описав у своєму невеликому літературному творі «Вавилонська бібліотека» аргентинський письменник Хорхе Луїс Борхес. В оповіданні Борхес описує таку собі сюрреалістичну бібліотеку-всесвіт в якій знаходяться всі книги світу.


   Libreria - світлий магазин з величезними дерев'яними книжковими полицями, висотою від підлоги до стелі. Стеля в магазині дзеркальна: на думку дизайнерів, це допоможе гостям магазину зануритися в сюрреалістичну атмосферу.
   Крім віскі-бару, в книжковому закладі є друкарський верстат, вінтажний програвач, а також дуже комфортні крісла.
   У магазині будуть свої гостьові куратори - знамениті письменники і журналісти, які створять спеціальні секції і полки зі своїми улюбленими та найактуальнішими книгами.Vogue

Немає коментарів:

Дописати коментар