Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

пʼятниця, 11 березня 2016 р.

Відвідувачі drupa 2016 першими побачать дві нові струменеві друкарські машини Xerox

   Компанія Xerox представить на виставці drupa 2016 свою першу листову струменеву друкарську машину Xerox Brenva HD і нову платформу для рулонного струменевого принтера Xerox Trivor 2400. Новинки допоможуть друкарням створити надійну основу для розвитку бізнесу і розширити виробництво такої прибуткової продукції, як пряма поштова розсилка, транзакційні матеріали, книги і каталоги.
   За оцінками аналітичної компанії InfoTrends, до 2019 року до 57% сторінок від загального обсягу промислового кольорового цифрового друку будуть проводитися на струменевому обладнанні. Для того щоб допомогти друкарням отримати вигоду від розвитку цього напрямку, компанія Xerox розробила і планує анонсувати на виставці drupa 2016 дві нові струменеві цифрові друкарські машини: Xerox Brenva HD і Xerox Trivor 2400. Новинки дадуть початок двом новим лінійкам струменевого обладнання Xerox: Xerox Brenva HD - в сегменті листового струменевого друку, а Xerox Trivor 2400 з контролером Xerox Fiery IJ - в сегменті рольового струменевого друку.

   «Наша мета - розширити портфоліо струменевого обладнання і запропонувати друкарням нові засоби і можливості розвитку бізнесу, - коментує Роберт Стеблер, старший віце-президент і головний керуючий підрозділу Global Graphic Communications Business Group корпорації Xerox. - Запускаючи Xerox Brenva HD і Xerox Trivor 2400, ми зробимо струменевий друк більш доступним для найширшого кола друкарень ».

   Xerox Brenva HD

    Xerox Brenva HD займе нішу, яку аналітики InfoTrends назвали «зоною розриву» і яка знаходиться між сегментами високопродуктивних тонерних листових машин і струменевих цифрових друкарських машин початкового рівня. Новинка поєднує в собі економічність струменевої технології і гнучкість листового друку, що відповідає потребам друкарень, які виробляють матеріали для прямої поштової розсилки, транзакційні матеріали і книги. Xerox Brenva HD оснащена надійним і перевіреним часом трактом проходження паперу, який також використовується у флагманській лінійці Xerox iGen. Нова друкарська машина володіє кращими в своєму класі засобами автоматизації та підвищення продуктивності, включаючи:

   - Вбудований спектрофотометр, який допомагає проводити калібрування і профілювання;


   - Об'єктно-орієнтовану систему управління кольором, яка розрізняє текст, графіку і зображення, оптимізуючи налаштування друку для кожного з цих видів контенту;


   - Режим друку тільки чорною фарбою, який перетворить Xerox Brenva HD в ще більш економічну монохромну друкарську машину.


    Xerox Trivor 2400

   Струменева друкарська машина Xerox Trivor 2400 - платформа, здатна рости разом з потребами бізнесу. Друкарі зможуть підвищити швидкість машини, збільшити обсяг робіт і встановити нові рішення без необхідності її заміни. Xerox Trivor 2400 поєднує в собі невеликі габарити з високою продуктивністю і швидкістю - 168 метрів в хвилину в кольоровому і 200 метрів в хвилину в монохромному режимі. Друкарні зможуть друкувати на новій машині каталоги, журнали і кольорові книги, пропонуючи клієнтам більшу гнучкість при виконанні замовлень. При цьому стабільно високу якість зображення забезпечать реалізовані в машині інструменти автоматизації, включаючи оптимізацію щільності друку, технологію Clear Pixel, засоби розпізнавання і налагодження непрацюючих сопел.
    Xerox Trivor 2400 обладнана новим контролером друку Xerox Fiery IJ, розробленим спільно з EFI. Він зможе обробляти безліч потоків даних для різних типів додатків, надасть повний комплекс засобів керування кольором і легко вбудується в робочі процеси замовників.

Немає коментарів:

Дописати коментар