Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

середа, 9 березня 2016 р.

HP анонсує операційну систему для друкарень


   На виставці drupa 2016, що відбудеться в Дюссельдорфі з 31 травня по 10 червня, компанія HP вперше представить хмарну операційну систему PrintOS, яка створювалася з метою кардинальної зміни підходу до виробництва друкованої продукції.
   "Представляючи PrintOS на drupa, HP підтверджує готовність до подальшої співпраці з організаторами виставки та поліграфічною галуззю в цілому, а також виконує взяте на себе зобов'язання з модернізації власних технологій, відкриваючи перед замовниками нові можливості і рухаючись разом з ними в майбутнє", - підкреслив Роб Лебрас-Браун, керівник HP з маркетингу продукції для друку і з планування взаємодії з замовниками.

    PrintOS - відкрита захищена інтегрована платформа, створена, щоб забезпечити зростання бізнесу друкарських послуг. Ця хмарна операційна система підходить для всіх постачальників друкарських послуг (будь-якого масштабу і спеціалізації), що користуються цифровою технікою HP Indigo, PageWide Web Press, Scitex і Latex. PrintOS пропонує ряд мобільних і веб-додатків з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, за допомогою яких можна оптимізувати обладнання цифрового друку HP. Крім того, інструменти, що входять до складу PrintOS, дозволяють спростити і автоматизувати виробництво друкованої продукції. Замовники можуть дистанційно стежити за ходом друку, а також аналізувати і з часом покращувати якість обслуговування.

   До складу PrintOS входять, зокрема, такі програми:
 
   Box спрощує підготовку завдань на друк, надісланих за допомогою електронної пошти або через файлообмінні сервіси. Додаток дозволяє прискорити і оптимізувати підготовчі процеси, що призводить до зростання обсягів друку та підвищення прибутковості бізнесу.

   Site Flow відповідає за автоматизовану передачу замовлень, а також керування додрукарською підготовкою та управління операціями - це додаток призначений для замовників, що працюють за схемою бізнес-бізнес (Business-to-Business) і бізнес-бізнес-споживач (Business-to-Business-to -Consumer). За допомогою Site Flow можна пропонувати більш привабливі розцінки і високі рівні обслуговування, щодня виконуючи при цьому сотні, тисячі або десятки тисяч персоналізованих замовлень на друк, в тому числі з доставкою готової продукції клієнтам.
    
   Власники друкарських машин HP Indigo і PageWide Web Press зможуть працювати з PrintOS починаючи з 31 травня 2016 року. Багато додатків будуть доступні в рамках сервісних контрактів, а інші стануть доступні через підписку за щомісячну плату або з оплатою в залежності від обсягів використання.

Немає коментарів:

Дописати коментар