Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

пʼятниця, 4 березня 2016 р.

Платформа Komubook оголосила збір коштів на другу чергу видань

   Офіційно стартував збір коштів на другу чергу видань від першої української платформи краудпаблішингу Komubook. Завдяки спільним зусиллям багатьох людей нещодавно в українському перекладі з’явилося 5 книжок всесвітньо відомих авторів, яких в Україні майже не видавали. Збір коштів на наступні видання триватиме до 1 травня 2016 року. 


У другій черзі планують видати такі книжки:

— захоплююче «Покоління Х» Дуґласа Коупленда;

— культовий фантастичний роман «Чи мріють андроїди про електричних овець?» Філіпа Діка;

— перше українське видання Маркіза де Сада «Філософія в будуарі»;

— скандальний «Голий ланч» Вільяма Берроуза;

— ностальгійна повість «Сніданок у Тіффані» Трумена Капоте;

— знаменита антиутопія «Ми» Євґєнія Замятіна;

— та наш перший non-fiction проект — праця одного з найвідоміших філософів сучасності Алена Бадью «Етика. Есе про розуміння зла».

Komubook намагалися зробити підбірку максимально різноманітною, щоб кожен зміг знайти собі щось до душі. Платформа не відступає від свого загального правила: видавати твори першокласних письменників, репутація яких підтверджена десятиліттями та навіть століттями читацької уваги.
Як і під час першої черги, на сайті організаторів будуть з’являтися уривки перекладів, щоб усі охочі могли пересвідчитись у їхній якості. Інформацію про перекладачів, вигляд обкладинки, формат, орієнтовну кількість сторінок та інші параметри книжки можна знайти на сторінці кожного видання.Друг читача

Немає коментарів:

Опублікувати коментар