Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

середа, 19 вересня 2018 р.

У Львові стартував 25-й BookForum

  

   Тематичні кластери, близько 1000 подій і 300 авторів: усіх охочих запрошують на 25 BookForum, який 19 вересня стартував у Львові. Найбільший книжковий, літературний, культурний захід України відбувається не лише у Палаці Мистецтв, а й у 50-ти локаціях міста.


Протягом 5-ти днів гості зможуть відвідати близько 1000 культурних та освітніх заходів, познайомитись з авторами та придбати книги.

«На 25 BookForum буде дуже багато інтелектуальних дискусій. Наші тематичні кластери розвиваються швидко, у цьому році говоритимемо і про політику і про війну. Серед почесних гостей, які завітають до нас — автор книги „Червоний голод: війна Сталіна проти України“ Енн Епплбом та автор книги про Майдан „Українська ніч“ Марсі Шор. Це дві відомі журналістки, які сприяють тому, що у світі змінюються погляди на Україну», — зазначила президент Book Forum Олександра Коваль.

Також під час 25 BookForum читачі зможуть поспілкуватись із Янушем Вишневським, Фредеріком Беґбедером, Юрієм Андруховичем, Оксаною Забужко, Юрієм Винничуком тощо.

У програмі Форуму — Міжнародний літературний фестиваль, Міжнародний бібліофорум, благодійна акція для людей похилого віку «Третій вік: задоволення від читання» та книжковий ярмарок, церемонія нагородження видавців найкращих книжок «Book Forum Best Award».

«У світі вже не так багато літературних подій, які б мали такий драйв і таку простоту. З кожним роком Book Forum наростає таким величезним клубком подій та людей. І десятки організаторів, які долучаються, мають валику честь бути частиною такого великого культурного проекту.

25 років — це така дата, яка ставить ще більшу планку у подальшому розвитку. Більшість високоповажних діячів і лауреатів багатьох світових премій, насправді, мають велику честь розділити цю подію у Львові. Дуже дякую за ту атмосферу, за ту ауру, яку творить Book Forum. Це велика крутість для нашого міста і для нашої країни", — зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Фокусною темою 25 Book Forum є тема «Ринок свободи».

З міського бюджету на проведення 25 Book Forum у Львові цьогоріч надається фінансова підтримка у розмірі 300 тис грн.

Нагадаємо, цього року Book Forum став членом престижної всеєвропейської поетичної платформи Версополіс (Versopolis), яка популяризує молоду поезію та об’єднує 13 фестивалів з 13 країн Європи: Словенії, Словаччини, Македонії, Хорватії, Великої Британії, Бельгії, Італії, Польщі, Франції, Німеччини, Австралії, Швеції та Литви.

Це важливий крок для культурної дипломатії та величезний крок для молодих авторів, адже їхня творчість буде видана різними європейським мовами за кордоном.


 Від 1994 року, коли все починалося з невеликого книжкового ярмарку та 25-ти фахових заходів, до 2018, за які Book Forum став книжковою подією номер один в Україні, найбільшим у світі фестивалем української книги. Він об’єднує видавців з усієї України, а також радо приймає гостей з-за кордону, проводить сотні подій, створює платформу для зростання видавців, авторів, перекладачів і культурних менеджерів. Він дає змогу українським читачам ознайомитися з найсвіжішими літературними новинками, відвідати безліч подій для власного та професійного розвитку.


Львівська міська рада

Немає коментарів:

Опублікувати коментар